نشانه عاشق شدن مردان را با این حرکات بسنجید!

نشانه عاشق شدن مردان را با این حرکات بسنجید!

نشانه عاشق شدن مردان را با این حرکات بسنجید! بسیاری از زنان در کلمات و عباراتی که مردان به کار می برند تا ببینند آیا مرد مورد نظر آنها جذب آنها می شود یا خیر …به همین جهت در این مقاله یکسری نشانه ها ذکر شده که میتواند نشانه عاشق شدن مرد باشد! پس تا پایان این مقاله همراه کاردستون باشید.

نشانه عاشق شدن مردان را با این حرکات بسنجید!

وقتی نوبت به جذب مردان می رسد  بهتر است ببینیم زبان بدن یک مرد چه چیزی را می گوید تا توجه به سخنان او وقتی مردها به شخصی جذب می شوند ، زبانشان معمولاً بسته است و ممکن است گیج و سردرگم به نظر برسند. با این حال ، در اینجا برخی از قسمت های بدن مردان وجود دارد که در صورت جذب شدن به وضوح برای شما قابل مشاهده خواهد بود:

چشم ها:

نگاهش به تو دوخته شده ، او عمیق به نظر می رسد و در روح تو فرو می رود. مردمک چشمانش می لرزد و می درخشد و آنها مشتاق صمیمی بودن با شما هستند. اگر مردی که به دنبال آن هستید در اتاق پرسه می زند و غالباً نگران به نظر می رسد ، به این معنی است که مرد شما به دنبال چیزی یا شخص دیگری است.

نشانه عاشق شدن مردان را با این حرکات بسنجید!

دهان:

وقتی مردی جذب شما می شود  لبخند او واقعی به نظر می رسد. وقتی او به زور لبخند می زند و می خندد ، به این معنی است که او سعی دارد با زور خوب و  صمیمی به نظر برسد.

شانه ها:

مردان شانه های مربع شکلی دارند و اغلب زمانیکه با زنی که دوستشان دارند صحبت می کنند شانه هایشان به طور ناخودآگاه انعطاف پذیر به نظر می رسد.او خود را طوری قرار می دهد که شما در مقابل و در مرکز او قراربگیرید تا او بتواند براحتی روی شما تمرکز داشته باشد.

نشانه عاشق شدن مردان را با این حرکات بسنجید!

بازوها:

بازوهای بسته نشان دهنده وجود یک مانع است ، پس بازوهای باز نشان دهنده صمیمیت و نزدیک شدن بیشتر است، چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ احساسی و یکی از شفاف ترین نشانه های جذب شدن مردان است. مواجه شدن با مردی که بازوهایشان از یکدیگر باز است به آن معنی است که او می خواهد شما را با آغوش باز بپذیرد.

بیشتر بخوانید: سیاست خانم ها در روابط زن و شوهری + 13 راهکار مهم

دست ها:

به غیر از دست های عرق کرده ، دست ها می توانند به شما نشان دهند که آیا مرد مورد نظر شما جذب شما می شود یا خیر. هنگامی که انگشتان خود را در موهای خود قرار می دهد یا آن را روی لباس خود می کشد ، به این معنی است که او سعی دارد بهترین شکل در مقابل شما ظاهر شود. او ممکن است هنگام صحبت بازوی شما را لمس کند ، این نشان دهنده صمیمیت شماست.

نشانه عاشق شدن مردان را با این حرکات بسنجید!

پاها:

پاها او را به کجا می برد؟اگر او سعی دارد که برنامه هایش را به گونه ای تنظیم کند که همیشه نزدیک شما باشد ، مهم نیست که شما کجا می روید ،او سعی خود را می کند که به شما برسد و در کنار شما باشد.

این که آیا اولین بار است که با او ملاقات می کنید یا به طور تصادفی در مکانی که شما رفته اید ظاهر شده است ، همیشه این فرصت برای او وجود دارد که بخواهد به دلیلی با شما باشد.

بیشتر بخوانید: نکات مهمی که بهتر است قبل ازدواج بدانید

خرامیدن:

زمانیکه از مقابل مردی رد می شوید که به طرف شما جذب شده است ، شاید مرد در جلو شما قدم زنان بگذرد و بگذرد، با سینه ای جلو داده و شانه های به عقب رفته؛

این همان حالتی است که وقتی زنی به طرف شما جذب می شود با سینه های جلو سعی در خرامیدن در مقابل شما را دارد. این کاری است که همه افراد در مقابل جنس مخالف خود انجام می دهند.

عاشق شدن مردان

رفتار – اخلاق:

زمانیکه مرد مورد نظر شما سعی می کند که در مقابل شما مانند یک جنتلمن رفتار کند و درها را برایتان باز می کند یا کمک تان می کند که کت تان را به تن کنید ، در واقع سعی دارد که نشان دهد که به شما اهمیت می دهد و دوست دارد زندگی را برایتان ساده تر کند.

همچنین این کار به شما نشان میدهد که مادر وی او را درست تربیت کرده ، اما مطمئن شوید که این کار نشان دهنده این باشد که او واقعا به شما علاقمند شده است و فقط ادب وی را در مقابل یک خانم نشان نمی دهد.

بیشتر بخوانید: علائم و نشانه های مرد خیانتکار چیست؟ 

شخصیت:

اکثر مردان سعی می کنند علاقه خود را در پشت اشتباهات احمقانه پنهان کنند. آنها ممکن است شما را جک صدا کنند ، قلقلک دهند یا برای خندیدن با شما شوخی کنند. البته مردی که ذاتاً آرام است ممکن است آرام باشد  زیرا می ترسد.

عاشق شدن مردان

کلمات:

وقتی مرد از شما تعارف می کند ، نشانه خوبی است که به شما علاقه مند است. اطمینان حاصل کنید که او شخصیت شما را از طریق نحوه توصیف شما به درستی می شناسد. در حالی که جذابیت فیزیک لازمه یک رابطه است ، او همچنین باید از درون به خوبی از شما آگاه باشد تا این رابطه دوام داشته باشد.

سخن آخر:

امیدواریم مطالب گفته شد مفید واقع شده باشد همانطور که میدانید برای ابراز علاقه آقایان به کسی که دوستش دارند متفاوت است به این منظور که همه ادم ها شخصیت های مختلفی دارند و سبک و دوست داشتنشان متفاوت خواهد بود پس تفاوت های مختلفی میتوانند داشته باشد نکاتی که گفته شد کلی بود و برای نشانه دوست داشتن و علاقه شما باید فاکتورهای بیشتری را در نظر بگیرید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *