نکات مهم برای پسری که قصد ازدواج با شما را دارد !

رفتارهای پسری که قصد ازدواج با شما را دارد

رفتارهای پسری که قصد ازدواج با شما را دارد ” ازدواج موفق زمانی است که با فردی ازدواج کنید که به اندازه شما در موفقیت شما تلاش می کند و مهمتر از همه شما را دوست دارد و به رشد و تعالی شما کمک می کند و عزت نفس شما را افزایش می دهد وقتی شخصی را با این ویژگی ها پیدا می کنید  رویای تجربه عشق عمیق و موفقیت کامل به سراغ شما می آید.

نکات مهم برای پسری که قصد ازدواج با شما را دارد !

بخشی از این سختی و شکست به انتظارات و باورهای ما برمی گردد. وقتی همسر ایده آل خود را پیدا می کنیم از این ترکیب یک حلقه بزرگتر ایجاد می کنیم و ظرفیت ها و پتانسیل های خود را افزایش می دهیم. بنابراین جستجوی ما باید برای یافتن یک انسان کامل دیگر باشد ، کسی که بتوان با او در هم آمیخت ، شریک شد ، رشد کرد.

اکثر افرادی که در انتخاب همسر مشکل دارند به دنبال ویژگی های شخصی هستند در حالی که باید به دنبال ویژگی های شخصیتی باشند.در ادامه نکات مهمی را در این خصوص اختصاص دادیم پس تا انتها همراه کاردستون در بخش روانشناسی ازدواج همراه باشید.

چه پسری با شما قصد ازدواج دارد

✅شما را به خانواده خود معرفی میکند

✅اقدام رسمی زود هنگام

✅برای رابطه وقت و انرژی میگذارد

✅شرایط و محدودیتهای شما بعنوان یک دختر را می پذیرد

✅مدام راجع به مسائل جنسی صحبت نمیکند

✅به دنبال ارتقاء شرایط خود از نظر شغلی – تحصیلی- خدمت سربازی میباشد

✅برای ازدواج با شما شتاب میکند

✅با شما صادق است

✅همه روشهای شناخت را درا ختیار شما میگذارد

✅با شما درد و دل می کند

✅ثبات تصمیم گیری دارد

✅در خصوص خانواده شما سوال زیاد میپرسد

✅سعی در شناخت بیشتر شما دار

✅برای شما وقت میگذارد

نکات مهم برای پسری که قصد ازدواج با شما را دارد !

بیشتر بخوانید» نشانه عاشق شدن مردان را با این حرکات بسنجید!

پسری که قصد ازدواج ندارد

✅برای اقدام رسمی مدام بهانه می آورد

✅همیشه می گوید بهتر قبل ازخواستگاری خوب همدیگر رو بشناسیم ( چند ماه ) و هر دفعه به یک بهانه ای اقدام به خواستگاری را به تاخیر می افتد

✅شناخت زیادی از وی ندارید

✅مدام در زمینه مسائل جنسی صحبت میکند

✅شرایط شما بعنوان یک دختر را زیاد جدی در نظر نمیگیرد

✅وضعیت مشخصی ندارد

✅صادق نیست

✅تصمیماتش ثابت و پایدار نیست

✅نمیتوانید روی حرفش حساب باز کنید

✅همیشه در دسترس نیست

✅سوالات زیادی درذهنتان درهم بی پاسخ می ماند

نکات مهم برای پسری که قصد ازدواج با شما را دارد !

هیچ تعهدی بین دو طرف در زمان دوستی وجود ندارد

به هیچ وجه دلیلی وجود ندارد زیرا شما دوست هستید و به خود چیزی گفته اید که معمولاً بر اساس احساسات خود تعهد دارید. بنابراین وابسته نباشید. رابطه شما دوستی است که هر لحظه ممکن است از بین برود آیا هر دوی شما حق انتخاب ندارید؟

معمولاً در طول دوستی دو طرف احساسات خود را صدها بار به یکدیگر ابراز می کنند و بارها به یکدیگر می گویند که یکدیگر را دوست دارند و این نوع صحبت زیبا ، اما پس از ازدواج ، این کلمات برای آنها کاملاً بیگانه می شود.

پس در لحظه زندگی نکنید و معیار و هدف مشخصی داشته باشید.دقت کنید داشتن یک معیار مشترک بسیار مهم است اگر وضع مالی خوبی دختر خانم دارد و آقا چندان وضع مالی خوبی ندارد بهتر است این وصلت سر نگیرد زیرا خانواده تصمیم گیرنده نهایی خواهد بود درست است ! همه چیز مادی نیست اما ملاک نهایی شما بعنوان یک شریک زندگی مهم است و پول نقش ویژه ای در پایه و ستون یک زندگی مشترک ایفا میکند.

بیشتر بخوانید» ویژگی هایی که در یک رابطه عاشقانه است

البته دلایل های مختلفی وجود دارد که بسیار مهم است اما اگر هر چیز مشترک و خوبی بین شما بود مادی میتواند اهمیت چندانی نداشته باشد بازهم بستگی به شما و نظر خانواده شما دارد.

سخن آخر»

اینها خواسته ها نیستند ، اینها وابستگی ها هستند ، اینها عادت ها هستند. سعی کنید منطق را ادامه دهید و به یاد داشته باشید که همیشه راهی برای جدایی در دوستی های خود بیابید.

این را بخاطر بسپارید،این مقاله صرفا برای آشنایی با پسری که شما تصمیم مهمی در زندگی دارید اما مطمئن به خواسته و هدف اصلی او نیستید نوشته شده اگر هر یک از این تفاوت ها را حس کردید بهتر است رویا پردازی نکنید شما چه تجربه ای دارید برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *