ساخت فر دست ساز در خانه با قابلمه + ویدیو

ساخت فر دست ساز در خانه با قابلمه

ساخت فر دست ساز در خانه با قابلمه : با این فر خانگی می توانید به راحتی و بدون نیاز به فر غذای لازم را در فر بپزید. آموزش تهیه فر ابتکاری را در کاردستون در بخش هنر در خانه ببینید.

فر سازی نوآورانه

برای دوستانی که فر ندارند و می خواستند کیک بدون فر بپزند، شیرینی های بدون فر اغلب با روغن زیاد درست می شوند و این برای سلامتی شما هم مضر است! در اینجا به شما نشان می دهیم که چگونه یک فر ساده درست کنید.

یک قابلمه فلزی را در یک قابلمه بزرگ قرار دهید و قابلمه را روی شعله قرار دهید. ۵ دقیقه قبل از گذاشتن کیک یا شیرینی، گاز را روشن کنید تا قابلمه داغ شود. حالا قالب کیک را در قابلمه و کف قابلمه فلزی قرار دهید. بگذارید و در قابلمه را ببندید.

ساخت فر دست ساز در خانه با قابلمه + ویدیو

دمای بالای شعله دمای مورد نیاز برای پخت کیک است. اکثر مردم در انتخاب بین این دو محصول مشکل دارند. با هر دوی این دستگاه ها می توان پخت و پز متفاوتی انجام داد و به ندرت عملی است که بتوان گفت تنها با یکی از این وسایل انجام می شود.

در زمان های قدیم آشپزخانه ها وسایل کمی داشتند. آنها به تدریج با پیشرفت فناوری لوازم خانگی توسعه یافتند. اجاق های برقی و مایکروفر جزئی از همان لوازمی هستند که اکنون جزء لاینفک لوازم خانگی ما هستند.

ساخت فر

با قابلمه فر درست کنید

همیشه این سوال وجود داشته است که کدام اجاق برقی یا مایکروفر بهتر است و مردم بین این دو انتخاب دارند. با هر دوی این وسایل می توان پخت و پز متفاوتی انجام داد و به ندرت می توان گفت که فقط یکی از این وسایل را می توان انجام داد. انتخاب دستگاه مناسب می تواند در مصرف برق شما صرفه جویی کند.

فر برقی برای زمانی که می خواهید غذایتان برشته یا کبابی باشد یا می خواهید غذایتان را کبابی کنید گزینه خوبی است. به طور کلی می توان گفت که از فر برقی برای پخت و پز استفاده می شود. فر برقی از هوای گرم داخل دستگاه و جریان آن توسط فن برای پخت غذا استفاده می کند.

از آنجایی که گرما به طور مساوی در سراسر غذا پخش می شود، عملکرد بهتری نسبت به اجاق های فر دارد. اجاق های برقی سایز کوچکی دارند و برای آشپزخانه های کوچک مناسب هستند. از گریل می توان غذاهای کبابی مانند کباب، مرغ کبابی، لازانیا و پیتزا درست کرد.

ساخت فر دست ساز در خانه با قابلمه + ویدیو

ساختن فر با قابلمه

یکی از نکات مثبت دستگاه مایکروفر، سهولت کار با آن است تا تمامی افراد خانواده بتوانند از آن استفاده کنند. از دیگر نکات مثبت آن می توان به سرعت بالا در گرمایش و مصرف برق کم نسبت به سایر بخاری ها اشاره کرد. از مایکروویو می توان برای پخت غذاهای نیمه تمام، تهیه قهوه و حرارت دادن شیر استفاده کرد.

ویدیو ساخت فر دست ساز

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *