چند اشتباه مالی که افراد مرتکب میشوند

چند اشتباه مالی که افراد مرتکب میشوند: آگاهی نسبت به همه جوانب زندگی بسیار مهم است و باید بدانید که اگر نسبت به شرایطی خاص آگاهی کافی نداشته باشید ممکن از پول گزافی را در آن مسیر هدر دهید. در این مقاله چند تجربه ی مالی را برای شما قرار داده ایم . آنها را در زندگی خود بکار ببرید و موفق شوید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانیم: معرفی 48 شغل اینترنتی که پولدار می شوید!

رشته خود را درست انتخاب کنید.

اگر مطمئن نیستید که چه چیزی می خواهید مطالعه کنید، فقط وقت بگذارید و به آن فکر کنید. زیرا قرار است پول زیادی را برای آن خرج کنید.اگر مطالعه نکنید ممکن است این کار را در تمام زندگی خود انجام دهید. با فکر و مطالعه از صرف هزینه اضافی جلوگیری میکنید.

خودتان مدیریت مالی امورتان را در دست بگیرید.

به امور مالی خود رسیدگی کنید. به کسی که فکر می کنید به امور مالی شما رسیدگی می کند اعتماد نکنید و اطلاعات داشته باشید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

چند اشتباه مالی که افراد مرتکب میشوند

برای دوران بازنشستگی تان سریعتر پس انداز را شروع کنید.

همانطور که میدانید دوران بازنشستگی دوران سختی کم توانی با انواع بیماری است. سریعتر پس انداز کنید و نحوه ی مدیریت هزینه هایتان را یاد بگیرید.

کیفیت را بر کمیت ترجیح دهید.

در خریدتان پول هایتان را صرف لباس های گران تر اما با کیفیت تر کنید تا در دراز مدت مجبور به خرید های مجدد و صرف هزینه های چند برابری نشوید.

مشورت بگیرید.

در مورد چیزهایی که نمی دانید، هر چند عجیب و غریب، راهنمایی بخواهید. خجالت نکش فقط برو از کسی بپرس هر شرکت یا هر شرکت بزرگی افراد دارد. به سراغ افرادی بروید که در شرکتی که در آن کار می کنید با آنها ارتباط دارید و اگر در دسترس نیست، به سراغ والدین خود بروید. بپرسید والدینتان از چه کسانی استفاده کرده اند.

سخن پایانی:

همانطور که میدانید مدیریت هزینه بسیار مهم است این چند نکته ی کوچک اما مهم را در نظر بگیرید و انها را در صرف هزینه های مالی بکار بگیرید. همچنین بخوانید: 7 راز مهم برای مدیریت و پس اندازه مالی شما !

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *