معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

  • توسط مریم
  • ۱ سال پیش
  • 0
معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا: میر پیتزا یک خمیر مخمر اصلی است، بنابراین می توان از آن در همه چیز از صبحانه تا دسر استفاده کرد. حتی موتزارلا را هم از دست نخواهید داد. در این مطلب 6 غذا را معرفی میکنیم که میتوانید با خمیر پیتزا درست کنید و لذت ببرید.

بیشتر بخوانید: طرز تهیه پیتزا ترکی | لاهماجون استانبول

گره سیر با خمیر پیتزا

گره سیر غذای مناسبی برای کسانی است که قسمت مورد علاقه پیتزا پوسته آن است. هنگامی که خمیر پیتزا را آماده کردید، تشکیل گره های سیر فقط چند دقیقه طول می کشد. تا زمانی که با مقدار زیادی سیر و کره آغشته شده باشند، لازم نیست مانند گره های عالی به نظر برسند. گره های پخته شده را با پارمزان رنده شده تمام کنید و با سس گوجه فرنگی برای غوطه ور شدن سرو کنید.

معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

نان خمیر پیتزا

نان یکی از آن خوراکی‌های ساده است که می‌توانید به روش‌های مختلف آرایش کنید. خمیر را به شکل چوب درآورید و آنها را روی سینی فر بچینید. چوب ها را با برس کره بمالید، سپس با مواد تاپینگ وحشی شوید. هر چاشنی نان شیرینی، پودر چاشنی مزرعه یا چدار و هالاپینو گزینه های خوشمزه ای هستند.

معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

رول های شام با خمیر پیتزا

تفاوت بین رول های شام اولیه و رول های تهیه شده از خمیر پیتزا چیست؟ سوال ترفندی – یکی وجود ندارد. این میانبر به آسانی از خمیر به شکل توپ هایی است که کمی بزرگتر از توپ های گلف هستند و آنها را در یک ظرف پخت روغنی قرار می دهیم. اجازه دهید خمیر حداقل 30 دقیقه ور بیاید، سپس روی رول ها را با قلمو کره یا روغن بمالید و در فر قرار دهید تا قهوه ای طلایی شود.

معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

لقمه های چوب شور خمیر پیتزا

چیزی که خمیر پیتزا پخته شده معمولی را از چوب شور جدا می کند، فقط یک حمام سریع جوش شیرین است. وقتی خمیر پیتزا شما آماده است، هم زدن یک دسته چوب شور تازه به آسانی جوشاندن یک قابلمه آب و اضافه کردن حدود 1/2 فنجان جوش شیرین است. خمیر را به صورت گلوله درآورید و حدود 20 ثانیه در آب قرار دهید. توپک های چوب شور را به یک ظرف پخت منتقل کنید، نمک بپاشید و در فر بپزید تا طلایی شوند.

معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

خمیر پیتزا رول دارچینی

صادقانه بگویم، زمانی که رول‌های دارچین در قالب چسبنده ریخته می‌شوند، ترکیب خمیر آخرین چیزی است که هر کسی به آن فکر می‌کند. از خمیر پیتزا برای بریدن کار آماده سازی این صبحانه دلپذیر استفاده کنید. فقط دقت کنید که رول های آماده شده قبل از اینکه داخل فر بروند استراحت کنند. این به پف کردن آنها در حین پخت کمک می کند.

معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

نان کشی با خمیر پیتزا

برای تهیه یک نان پولک برای خمیر پیتزا، خمیر را به شکل توپ درآورید و آنها را در یک تابه روغنی قرار دهید و قبل از پخت، گلوله های خمیر را با تکه های پنیر و گوشت بپوشانید. یا از این خمیر برای درست کردن نان میمونی پر از شکر دارچینی استفاده کنید.

معرفی 6 غذا با خمیر پیتزا

کلام آخر:

امیدواریم از این پست کاربردی استفاده کنید و غذاهای ساده با خمیر پیتزا درست کنید و در مهمانی ها سرو کرده و لذت ببرید. همچنین بخوانید: 2 روش آسان برای تهیه خمیر پیتزا خانگی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *