چند روش استفاده جدید از دستگاه دمنده برگ

چند روش استفاده جدید از دستگاه دمنده برگ

چند روش استفاده جدید از دستگاه دمنده برگ :دمنده برگ شما می تواند خیلی بیشتر از آنچه به آن فکر میکند کاربرد داشته باشد. تا زمانی که برگ های پاییزی شروع به ریزش نکنند، آن را به گوشه ای از گرد و خاک از گاراژ تبعید نکنید. از منفجر کردن تار عنکبوت های قدیمی گرفته تا تمیز کردن ماشین خود، ممکن است تعجب کنید که چگونه این دستگاه قابل اعتماد می تواند زندگی شما را در تمام فصول آسان تر کند.

1. ماشین چمن زنی کثیف را تمیز کنید

چمن شما پس از بریدن مرتب به نظر می رسد، اما اکنون ماشین چمن زنی شما به هم ریخته است. یک دمنده برگ به سرعت تکه های چمن را از روی چرخ ها و عرشه برش تمیز می کند. گذاشتن چمن در داخل ماشین چمن زنی می تواند کارایی آن را کاهش دهد، بنابراین در پایان هر چمن زنی آن را باد کنید.

چند روش استفاده جدید از دستگاه دمنده برگ

2. به سرعت تار عنکبوت را حذف کنید

هیچ کس از احساس مسواک زدن پشت تار عنکبوت یا تار عنکبوت فعال در زیرزمین یا گاراژ تاریک لذت نمی برد. یک دمنده برگ را به سمت تارها هدف بگیرید تا آنها را از دیوارهای خود جدا کنید. این روش برای افرادی که می‌ترسند در فاصله 6 فوتی عنکبوت‌ها قرار بگیرند، عالی است.

چند روش استفاده جدید از دستگاه دمنده برگ

3. گرده گل را پاک کنید

مبتلایان به آلرژی نیازی به تماشای تقویم ندارند تا بدانند زمستان چه زمانی به پایان رسیده است. لایه‌ای از گرده درختان که گرد و غبار هر پیاده‌رو و ماشینی را می‌گیرد و ترکیبی بد از چشم‌های متورم و عطسه ایجاد می‌کند، هدیه‌ای مرده است که بهار سر برآورده است. یک دمنده برگ گرده ها را از بین می برد و ممکن است به طور موقت آلرژی را تشدید کند، اما اگر کسی که دوستش دارید به گرده حساس است، سعی کنید قبل از اینکه به جایی برود، آن را برای او از ماشینش باد کنید.

چند روش استفاده جدید از دستگاه دمنده برگ

4. خشک کردن مبلمان فضای باز

شما هرگز بیشتر از پس از یک طوفان باران قدر خورشید را نمی دانید. متأسفانه، این زمانی است که مبلمان فضای باز شما خیلی مرطوب است که نمی توانید روی آن بنشینید و از آسمان صاف لذت ببرید. از یک دمنده برگ برای دمیدن سریع قطرات آب از روی میزها و سایر سطوح سخت استفاده کنید. (این وسیله مفید ممکن است برای خشک کردن مبلمان با کوسن ها موثر نباشد.)

چند روش استفاده جدید از دستگاه دمنده برگ

5. پاک کردن برف سبک

پس از گرد و غبار ملایم برف، دمنده برگ خود را بردارید و در عرض چند ثانیه از مسیرهای پیاده روی یا ماشین خود خارج شوید. تا زمانی که با لایه نازکی از برف سبک روبرو هستید، سریعتر از استفاده از برس یا بیل برف است. دمنده برگ با عواقب پس از کولاک همخوانی ندارد .

چند روش استفاده جدید از دستگاه دمنده برگ

سخن پایانی: 

امیدواریم این روش ها مورد استفاده ی شما واقع شده باشند . همچنین به شما پیشنهاد میکنیم مطلب روش های تمیز کردن ریش تراش در خانه را بخوانید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *