چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی

چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی

چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی: بسته بندی و اسباب کشی میتواند ملال آور باشد و یکی از چالش های مهم آن نحوه ی بسته بندی و پکیجینگ وسایل است. در این مطلب بخوانید چگونه به بهترین روش وسایل خود را بسته بندی و اسباب کشی کنید.

در صورت امکان یک روز هفته را انتخاب کنید.

تعطیلات آخر هفته به طور طبیعی زمان محبوبی برای جابجایی است، به این معنی که اگر برای پنجشنبه یا جمعه برنامه ریزی کنید، بهترین جابجایی ها در باربری ها ممکن است قبلا رزرو شده باشند. به علاوه، بسته به محل زندگی شما، ترافیک آخر هفته ممکن است اسباب کشی شما را کند کند و یا توانایی شما را برای یافتن پارکینگ برای کامیونتان پیچیده کند. اگر می توانید حرکت خود را برای یک روز در هفته برنامه ریزی کنید.

چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی

جعبه های لوازم ضروری بسازید

در اولین شبی که در مکان جدیدتان هستید، نمی خواهید برای یافتن لباس خواب و یک شارژر تلفن یدکی در ده ها جعبه شکار کنید. همانطور که بسته بندی می کنید، چند جعبه را به وسایل ضروری روز اول اختصاص دهید. قبل از اینکه همه چیز باز شود، این جعبه ها را با هر چیزی که می خواهید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید پر کنید. به چیزهایی مانند داروها، لوازم حمام، وسایل الکترونیکی، اسباب بازی های مورد علاقه بچه ها و میان وعده های سریع فکر کنید. مطمئن شوید که آنها آخرین بسته بندی شده اند یا این جعبه ها را در ماشین خود حمل کنید تا بدانید کجا هستند.

چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی

بیشتر بخوانید: چگونه کاشی های حمام را رنگ آمیزی کنیم؟

از لباس / حوله به عنوان پد برای بسته بندی استفاده کنید

وقتی در حال بسته بندی مواد بالشتک عالی هستید، چرا از کاغذهای حباب دار و روزنامه استفاده کنید؟ با پیچیدن وسایل شکستنی در حوله ها، تی شرت ها، لباس های بدنسازی و دیگر انواع پارچه های مقاوم در برابر چروک، از تمام فضای جعبه خود نهایت استفاده را ببرید. ظروف و کمد لباس شما همه در شرایط عالی به خانه جدید شما می رسد.

چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی

کشوها را با پوشش پلاستیکی بپوشانید

یک رول بسته بندی پلاستیکی می تواند ساعت ها در زمان بسته بندی و باز کردن بسته بندی صرفه جویی کند. با هر کشویی که با شما در حال حرکت است – مانند سازماندهی ظروف یا کشوهای یک میز یا میز خواب – همه چیز داخل کشو را در جای خود بگذارید. چند لایه نایلون را دور کل کشوی باز بپیچید و آن را در یک جعبه قرار دهید یا همانطور که هست حرکت دهید. هنگامی که به مکان جدید خود رسیدید، پوشش پلاستیکی را بردارید و کشوی را که هنوز سازماندهی شده است را به درستی در جای خود بلغزانید.

چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی

سازماندهی کابل ها با لوله های مقوایی

چراغ‌های ریسه ای، کابل‌ها و طناب‌ها این توانایی را دارند که وقتی به آن‌ها نگاه نمی‌کنید، در هم گره بخورند . لوله های مقوایی برای سازماندهی شارژرها و کابل های وسایل الکترونیکی شما ایده آل هستند. از لوله های خالی دستمال کاغذی استفاده کنید یا لوله های کاغذ بسته بندی خالی را از وسط نصف کنید. حتی لوله های دستمال توالت می توانند طناب های کوچکتر را مرتب نگه دارند.

چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی

سخن پایانی:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید. این چند نکته بسیار کوتاه اما بسیار زیاد کاردبردی هستند و به شما در اسباب کشی بهتر کمک خواهند کرد. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: کنترل و حذف کپک در خانه های خالی

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *