چگونه خانه خود را در تابستان خنک نگه داریم؟

چگونه خانه خود را در تابستان خنک نگه داریم؟

چگونه خانه خود را در تابستان خنک نگه داریم؟: با گرم شدن هوا و آمدن فصل تابستان خنک ماندن خانه دغدغه بسیاری از افراد است . همانطور که می دانید با کولرهای برقی و گازی می توان خانه را خنک نگه داشت اما آیا روش کم هزینه تری نیز وجود دارد؟ با ما همراه باشید تا چند روش را به شما آموزش دهیم.

فر خود را خاموش کنید (و خاموش نگه دارید!)

استفاده از اجاق گاز یا فر در طول ماه‌های گرم‌تر فقط درخواست گرمازدگی است – و با توجه به تعداد دستور العمل‌های خوشمزه بدون پخت و پز، بسیار غیر ضروری است. یکی از صبحانه های بدون پخت مورد علاقه ما بلغور جو دوسر است. فقط 2 فنجان جو دو سر حلقه شده، 2 فنجان شیر، 1 قاشق چایخوری وانیل و مقداری شکر قهوه ای را به یک ظرف شیشه ای اضافه کنید. آن را ببندید و یک شب در یخچال قرار دهید. به وقت صبح بیایید، بدون نیاز به روشن کردن اجاق گاز آماده است.

چگونه خانه خود را در تابستان خنک نگه داریم؟

بیشتر بخوانید: نحوه ساخت خوشبو کننده هوای خانگی

هنگامی که دما بالاتر است از استفاده از ماشین لباسشویی و خشک کن خودداری کنید

به سادگی با دست در آب سرد بشویید و بگذارید در هوای بیرون خشک شود . بدون خشک کردن به این معنی است که هیچ گرمایی در خانه شما گیر نمی کند.

چگونه خانه خود را در تابستان خنک نگه داریم؟

درها را ببندید و پنجره ها را باز کنید

از هر اتاقی که استفاده نمی‌کنید، آن در را بسته نگه دارید – می‌خواهید هوای خنک را در مکان‌هایی که در خانه‌تان بیشترین استفاده را دارید نگه دارید. از طرف دیگر، با کاهش دما در عصر، پنجره‌های خود را باز کنید و اجازه دهید هوا به داخل جریان پیدا کند. اما مطمئن شوید که آن پنجره‌ها، پرده‌ها و سایه‌بان‌ها را اول صبح قبل از اینکه دما دوباره گرم شود، ببندید.

سخن پایانی:

امیدواریم این چند نکته بتوانند به شما در خنک نگه داشتن خانه تان کمک کنند. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: کنترل و حذف کپک در خانه های خالی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *