4 ترفند مهم در هنگام خرید میوه

  • توسط مریم
  • ۲ ماه پیش
  • 0
4 ترفند مهم در هنگام خرید میوه

4 ترفند مهم در هنگام خرید میوه

4 ترفند مهم در هنگام خرید میوه : همانطور که میدانید مصرف میوه برای سلامت ذهن و بدن بسیار مهم و اساسی است. حتما برای شما هم پیش آمده است که میوه ای را خریداری کنید و متوجه شوید که آن میوه کال و نارس یا نامناسب است. در این مطلب به شما ترفند را آموزش میدهیم که با رعایت آنها خرید هوشمندانه ای خواهید داشت. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره درصد قند میوه ها که باید بدانید + نکات

برای تشخیص رسیده بودن میوه وزن آن را چک کنید.

چیزهای خوب اغلب در بسته بندی های سنگین عرضه می شوند، حداقل در مورد میوه ها. هنگام انتخاب میوه هایی که آبدار هستند – به پرتقال، خربزه و آناناس فکر کنید – قطعات را بر اساس وزن مقایسه کنید. اگر دو پرتقال با اندازه مشابه در دست دارید، یکی را انتخاب کنید که سنگین تر است. احتمالا رسیده تر و آبدارتر است.

4 ترفند مهم در هنگام خرید میوه

 به میوه هایی مثل هنداونه ضربه بزنید.

پیدا کردن هندوانه عالی گاهی اوقات شبیه یک خراش است. برای تعیین اینکه آیا خربزه واقعا رسیده است یا خیر، از تست شتاب استفاده کنید. با یک انگشت روی میوه ضربه بزنید یا تکان دهید. اگر رسیده باشد، باید صدای توخالی را بشنوید. یک هندوانه نارس یا بیش از حد رسیده بیشتر صدای کوبیدن می دهد.

4 ترفند مهم در هنگام خرید میوه

هسته گیلاس و آلبالو را با چوب غذاخوری خارج کنید.

برای درست کردن هسته گیلاس سریع و آسان نیازی به خرید ابزار خاصی ندارید. یک بطری شیشه ای تمیز با دهانه کوچکی که گیلاس در آن جا نمی شود پیدا کنید. یک گیلاس را روی دهانه قرار دهید و یک چاپستیک را از میان میوه فشار دهید تا گودال را به دهانه بطری فشار دهید.

4 ترفند مهم در هنگام خرید میوه

میوه ها را داخل کاغذ قرار دهید تا زودتر برسند.

با قرار دادن میوه در یک کیسه کاغذی تا شده، آن را مجبور کنید زودتر برسد. بستن کیسه گاز اتیلنی را که میوه در هنگام رسیدن تولید می کند به دام می اندازد و این روند را تسریع می کند. این کار با هر میوه ای که پس از چیدن به رسیدن خود ادامه می دهد مانند موز و آووکادو کار می کند.

4 ترفند مهم در هنگام خرید میوه

کلام آخر:

سعی کرده ایم در این مطلب با معرفی 4 ترفند در مورد انواع میوه شما را در خرید راحت و همچنین نگهداری ساده میوه ها راهنمایی کنیم. همچنین بخوانید: چگونه میوه و سبزیجات تازه را تشخیص بدیم؟

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *