ایده و آموزش ساخت سبد با نی در مدل و سایزهای مختلف

ایده و آموزش ساخت سبد با نی در مدل و سایزهای مختلف

ایده و آموزش ساخت سبد با نی در مدل و سایزهای مختلف : اگر دوست دارید کاردستی زیبایی بسازید که کاربردی هم باشد. با این آموزش همراه ما باشید. در این مطلب طرز ساخت سبد با نی رنگی را یاد می گیرید.

با کنار هم قرار دادن نی های رنگی می توانید کاردستی های جالب و کاربردی زیادی درست کنید. در این مطلب قصد داریم شما را با طرز تهیه سبد با نی رنگی آشنا کنیم.

ایده و آموزش ساخت سبد با نی در مدل و سایزهای مختلف

طرز تهیه سبد با نی رنگی

اگر با دقت به اطراف خود نگاه کنید می توانید موارد استفاده نشده زیادی را مشاهده کنید که با کمی خلاقیت می توان آنها را به یک کالای مفید تبدیل کرد.

مثلاً با چیدن نی های رنگی روی هم و گره زدن به هم می توانید سبدها و جعبه های زیبایی بسازید که کاربردی هم هستند و برای نگهداری برخی وسایل مدرسه مثل مداد، یا لوازم خیاطی، کنترل تلویزیون، زیر لیوانی، جعبه دستمال کاغذی هم هستند. کاغذ و… استفاده شود.

با ساخت این کاردستی زیبا می توانید از هنر خود لذت ببرید و حتی آن را به دوستان و علاقه مندان به این کار آموزش دهید. در ادامه طرز تهیه سبد با این نی های رنگی زیبا را به صورت مرحله به مرحله و تصویری به شما آموزش می دهیم. اگر مبتدی هستید و فکر می کنید سخت است، نگران نباشید، با کمی دقت و تکرار می توانید به راحتی این نی ها را ببافید و یک سبد زیبا بسازید.

برای ساخت این سبد زیبا به نی های رنگی و چند گیره و قیچی نیاز دارید. بعد از اینکه وسایل را آماده کردید مراحل را مطابق تصویر انجام دهید.

ایده و آموزش ساخت سبد با نی در مدل و سایزهای مختلف

مراحل را به همین ترتیب ادامه دهید.

ایده و آموزش ساخت سبد با نی در مدل و سایزهای مختلف

همانطور که مراحل بافت سبد را طی می کنید در هر مرحله به کمک گیره کاغذ یا گیره چوبی، قسمتی را که نمی بافید نگه دارید تا گره ها باز نشود و بتوانید قسمت های دیگر را ببافید. سبد.

کاردستی سبد

برای درست کردن این سبد زیبا می توانید از یک رنگ نی یا ترکیبی از نی های رنگی استفاده کنید بافت نی ها را تا زمانی که ارتفاع سبد خود را می خواهید ادامه دهید و در پایان کار، نی های اضافی را با قیچی ببرید.

کاردستی سبد

 

انتهای سبد بافی. از این سبدها می توانید به عنوان سبد وسایل مدرسه، خیاطی و یا سبد عروسک های خود و … استفاده کنید.

سخن پایانی»

از همکاری شما تا پایان این مقاله سپاسگزاریم. امیدواریم بتوانید این سبدهای رنگی زیبا را در خانه درست کنید و از کار دستی خود لذت ببرید. در صورت تمایل روی لینک ها کلیک کنید تا با ساخت کاردستی های دیگر اشنا شوید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *