بهترین جایگزین های دستمال توالت

بهترین جایگزین های دستمال توالت

بهترین جایگزین های دستمال توالت :امروز ما برخی از جایگزین‌های دستمال توالت را برای زمانی که بیشتر به آن‌ها نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم. برخی از این گزینه ها راه حلی سازگار با محیط زیست ارائه می دهند و می توانند در هزینه شما نیز صرفه جویی کنند! در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید را خواهید خواند.

به جای دستمال توالت از چی استفاده کنم؟

هنگامی که در حال گیر افتادن هستید، باید چیز دیگری برای انجام کار پیدا کنید. خوشبختانه، چند جایگزین دستمال توالت هوشمند وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. بدون بحث بیشتر، بیایید به پنج گزینه قابل اجرا که ممکن است در نظر بگیرید نگاهی بیندازیم!

1. یک بیده نصب کنید

اول از همه، چرا مانند بقیه اروپا نسازید و شروع به استفاده از بیده نکنید؟ اگر کمبود دستمال توالت چیزی به ما آموخته است، این است که ما بیش از حد به این چیزها متکی هستیم.

استفاده از این گزینه نه تنها می تواند در مراحل خرید وحشتناک کمک کند، بلکه می تواند در درازمدت کل درختان را نجات دهد. به گفته ساینتیفیک امریکن، اگر همه در ایالات متحده به استفاده از بیده روی بیاورند، سالانه 15 میلیون درخت را نجات خواهند داد. با در نظر گرفتن این موضوع، تأثیری که می‌توانیم در اینجا در بریتانیا داشته باشیم، بیش از یک قطره در اقیانوس خواهد بود.

بهترین جایگزین های دستمال توالت

بیده چیست؟

بید یک لوازم حمام است. این اغلب یک حوضچه کم است، جدا از توالت اصلی، اما می تواند بخشی از خود توالت نیز باشد. روی بیده خم می‌شوید و بعد از استفاده از توالت می‌شویید.

2. از سر دوش خود استفاده کنید

در مرحله بعد، بیایید در مورد یک ایده موقت صحبت کنیم. اگر در طول قرنطینه دستمال توالت تمام شد، مطمئناً این نکته راه هوشمندانه ای خواهد بود. بله، استفاده از سر دوش برای تمیز کردن خود به شما کمک می‌کند که بهداشت را حفظ کنید و همچنین احساس تازگی داشته باشید. این ایده مشابه بیده کار می کند، شما به سادگی بعد از استفاده از دستشویی از آب گرم به جای دستمال توالت استفاده می کنید. 

بهترین جایگزین های دستمال توالت

بیشتر بخوانید:‌4 تمیز کننده خانگی ساده اما موثر

3. دستمال های بینی را استفاده کنید

اگر نمی توانید دست خود را به دستمال توالت ببرید، دستمال بینی می تواند جایگزین هوشمندانه ای باشد. در حالی که این بافت ها دارای چگالی مشابهی هستند، اما با رول لول کمی متفاوت هستند. کارشناسان Supply Time خاطرنشان می کنند که فرآیند تولید بین این دو نوع بافت متفاوت است. هر دو از خمیر کاغذ ساخته شده اند. با این حال، در حالی که دستمال توالت طوری ساخته شده است که به سرعت در آب حل می شود، این را نمی توان در مورد بینی یا بافت های صورت گفت.

در حالی که بدون شک استفاده از دستمال های صورت یا بینی احساس خوبی خواهد داشت، یک مسئله وجود دارد که باید در اینجا در نظر بگیرید. ریختن این نوع کاغذ در توالت می تواند خطرناک باشد زیرا مانند کاغذ توالت به سرعت حل نمی شود. به همین دلیل، باید از شستشوی آنها خودداری کنید. می توانید دستمال های استفاده شده صورت یا بینی را دور بیندازید و در صورت لزوم آنها را در یک کیسه پوشک یا کیسه زباله بپیچید. انجام این کار به این معنی است که هیچ انسداد ناخواسته ای در مسیر ایجاد نمی کنید.

4. دستمال مرطوب قابل شستشو را امتحان کنید

بیایید لحظه ای در مورد دستمال مرطوب های قابل شستشو صحبت کنیم. بله، اینها دقیقاً همان چیزی است که روی قلع (یا بسته!) می گویند. اساساً، آنها دستمال مرطوبی هستند که مجاز به شستشو در توالت هستند. هورا! در حالی که دستمال‌های توالت در مغازه‌های جهان به سرعت تمام می‌شود، ممکن است بتوانید دستمال‌های قابل شستشو را به صورت آنلاین و در برخی فروشگاه‌ها پیدا کنید.

هنگامی که محصولی را برای خود انتخاب می کنید، اطمینان حاصل کنید که برچسب را به دقت بخوانید. باید به دنبال دستمال‌هایی باشید که مشخص کنند قابل شستشو هستند. در حالی که استفاده های زیادی از دستمال مرطوب کودک وجود دارد، این دستمال ها را نمی توان در توالت شست. ممکن است متوجه شوید که برخی از محصولات این را در جلو یا پشت بسته بندی خود ذکر کرده اند. این اشتباه را نکنید که فکر کنید همه دستمال‌های مرطوب قابل شستشو هستند. حقیقت ماجرا این است که نیستند!

بهترین جایگزین های دستمال توالت

دستمال مرطوب مرطوب قابل شستشو یک جایگزین دستمال توالت گران قیمت است، به این معنی که برای همه مناسب نیست. در حالی که ممکن است بتوانید چند بسته از این دستمال‌ها را تهیه کنید، ممکن است بخواهید هزینه استفاده از آنها را به صورت طولانی مدت در نظر بگیرید.

توجه: همه با دستمال‌های فلاشینگ موافق نیستند – حتی آنهایی که ادعا می‌کنند «قابل شستشو» هستند. همیشه می‌توانید آن‌ها را با زباله‌های خانگی که در یک گونی پوشک بسته‌اند، دور بریزید.

بیشتر بخوانید: راهکار های جلوگیری از گرفتگی فاضلاب

5. به سمت دستمال های قابل شستشو بروید

و در نهایت، در اینجا یک راه حل سازگار با محیط زیست برای دستمال توالت وجود دارد. آیا تا به حال در مورد دستمال های قابل شستشو شنیده اید؟ این محصولات پارچه هایی هستند که شما به طور مرتب آنها را می شویید. این بدان معناست که شما در حین حل مشکل خود به محیط زیست کمک می کنید. در حالی که اکثر اینها به عنوان جایگزین دستمال مرطوب کودک نامگذاری می شوند، می توانند به خوبی جایگزین دستمال توالت نیز باشند.

بهترین جایگزین های دستمال توالت

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید بهترین جایگزین را برای دستمال توالت خود انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: چگونه در پاکسازی منزل دوستدار محیط زیست باشیم؟

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *