چند چیز که باید دور ریخته شوند

  • توسط مریم
  • ۱ سال پیش
  • 0
10 چیز که باید دور ریخته شوند

چند چیز که باید دور ریخته شوند

چند چیز که باید دور ریخته شوند : امروز، ما فهرستی از چیزهایی را به اشتراک می‌گذاریم که فکر می‌کنید به آن‌ها نیاز دارید، اما واقعاً به آن نیاز ندارید – این چیزها فقط فضای خانه شما را مسدود می‌کنند. آنها را به خیریه بدهید و یا آنها را بفروشید.

1. از شر چیزهای ورزشی خلاص شوید

ممکن است کلی وسیله ورزشی داشته باشید که هیچکدام به کار شما نمی آیند. آنها را دور بریزید یا اهدا کنید.

2. دستگاه نان ساز

آیا واقعاً به نان ساز نیاز دارید؟

این ماشین‌های بزرگ درهم و برهم فضای ارزشمندی را اشغال می‌کنند، گرد و غبار را جمع‌آوری می‌کنند و اجازه دهید با آن روبرو شویم، واقعاً ضروری نیستند.

10 چیز که باید دور ریخته شوند

3. هدایای ناخواسته 

می دانید که یک جفت دمپایی کرکی صورتی هرگز پوشیده نمی شود. اگر انبوهی از هدایای ناخواسته دارید، آنها را مرتب کنید یا بفروشید.

خلاص شدن از شر چیزها ممکن است بی ادبانه به نظر برسد، اما بهتر است به خانه ای بروند که در آن مورد نظر هستند و مورد استفاده قرار می گیرند تا اینکه آنها را به پشت کمد هل دهند و فراموش کرده باشند.

بیشتر بخوانید: چند راهکار برای سبک زندگی سالم

4. لوازم بهداشتی هتلی را دور بریزید

اگر در چند اقامت اخیر خود در هتل کمی گیج شده اید، ممکن است مقداری لوازم آرایشی کوچک در حمام خود داشته باشید که گرد و غبار را جمع می کند.

10 چیز که باید دور ریخته شوند

مگر اینکه قصد رفتن به کمپینگ را داشته باشید یا تعداد زیادی بازدیدکننده از خانه در صف قرار داشته باشند، قطعاً باید از شر آنها خلاص شوید. اگر از آنها استفاده نشده است آنها را به پناهگاه های محلی خود اهدا کنید.

5. آلات موسیقی

آیا کسی در خانه شما فکر می کرد که یوکلل را می گیرد و ناگهان علاقه خود را از دست می دهد؟ آیا آن کیت درام برقی گران قیمت الان یک رخت آویز است؟

یادگیری چگونگی خلاص شدن از شر چیزهایی که قصد استفاده کامل از آنها را داشتید می تواند سخت باشد، اما اگر تا به حال از آن استفاده نکرده اید، احتمالا هرگز نخواهید کرد. همین حالا قدم بزنید و از فضای آزاد لذت ببرید. شما همچنین می توانید با فروش آن مقداری پول نقد به دست آورید.

6. تلفن ثابت شما

ما می دانیم که داشتن یک تلفن ثابت چیزی احساساتی است – شما با آن بزرگ شده اید، درست است؟

اما اگر همه افراد خانه شما تلفن همراه دارند و شما در منطقه ای با گیرنده تلفن زندگی می کنید، آیا واقعاً نیازی به داشتن تلفن ثابت وجود دارد؟

10 چیز که باید دور ریخته شوند

سخن آخر: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کنید. اگر وسیله ای دارید که مدت هاست از آن استفاده نکرده اید شاید وقت آن باشد که فکری به حالش بکنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: چند فعالیت پر فایده در اول صبح

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *