چگونه در هنگام اسباب کشی در پول خود صرفه جویی کنید

چگونه در هنگام اسباب کشی در پول خود صرفه جویی کنید

چگونه در هنگام اسباب کشی در پول خود صرفه جویی کنید : اسباب کشی می تواند گران و استرس زا باشد! با این حال، خوشبختانه، لازم نیست آنقدر که همه ادعا می کنند پرهزینه باشد. تنها چیزی که نیاز دارید کمی دانش زرنگی است. ما اینجا هستیم تا با راهنمایی های برتر خود در مورد چگونگی صرفه جویی در پول به شما کمک کنیم.

قبل از بسته بندی وسایل اضافه را دور بریزید.

بهم ریختگی بسیار خسته کننده است و اغلب می تواند منجر به بسته بندی همه چیز شود که هزینه حمل و نقل شما را بیشتر می کند و اگر به فضای کوچکتری نقل مکان می کنید باید هزینه ذخیره سازی را بپردازید.

هفته‌ها قبل از بسته‌بندی، مطمئن شوید که اقلام را بر اساس برداشت، اهدا، فروش یا دور ریختن دسته‌بندی کرده‌اید. این به شما کمک می کند تا درک بهتری از تعداد جعبه و اندازه وسیله نقلیه ای که باید کرایه کنید داشته باشید.

برای جابجایی خانه در روزهای هفته برنامه ریزی کنید

هنگام انتخاب تاریخ جابه‌جایی، به خاطر داشته باشید که شرکت‌های استخدامی همیشه برای روزهای آخر هفته و تعطیلات بانکی بیشتر از روزهای هفته هزینه می‌گیرند.

جاده‌ها همچنین شلوغ‌تر خواهند بود، بنابراین ممکن است در ترافیک گیر بیفتید که هزینه بنزین آن بیشتر است. سعی کنید و در صورت امکان در روزهای هفته حرکت کنید تا هزینه ها را کاهش دهید.

چگونه در هنگام اسباب کشی در پول خود صرفه جویی کنید

بیشتر بخوانید؛ ترفندهای مهم برای اسباب کشی آسان و سریع

قبل از حرکت آدرس ها را به صورت آنلاین تغییر دهید

اجازه دهید دوستان و خانواده آدرس جدید شما را بدانند و مهمتر از آن، مطمئن شوید که همه افراد مناسب آدرس جدید شما را از جمله بانک ها و شرکت های خدمات شهری می دانند تا ماه ها بعد صورت حساب های ناخواسته ظاهر نشود.

این نه تنها باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شما می شود که ساعت ها در حالت تعلیق قرار می گیرید، بلکه به شما کمک می کند از هزینه های مضحک تغییر مسیر پست جلوگیری کنید. فراموش نکنید که تمام اشتراک های خود را نیز لغو یا تغییر مسیر دهید.

چگونه در هنگام اسباب کشی در پول خود صرفه جویی کنید

برای کمک به پایین نگه داشتن صورت‌حساب‌ها، فراموش نکنید که نکات صرفه‌جویی در مصرف انرژی ما را در ادامه بخوانید.

جعبه های رایگان را جمع آوری کنید

می‌توانید جعبه‌های رایگان را از کسب‌وکارهای مستقل محلی مانند خواربارفروشی‌ها انتخاب کنید که اگر خوب بخواهید، خوشحال می‌شوند اهدا کنید. آنها به احتمال زیاد جعبه های یدکی زیادی از تحویل دارند.

هنگام جابجایی خانه کمک بخواهید

بسته بندی و جابجایی همه چیز خود راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه است، اما طاقت فرسا است! چرا از دوستان و خانواده خود نپرسید که آیا می توانند وارد شوند یا کسی را می شناسند که می تواند به عنوان مثال کمک کند. کسی که می تواند به شما یک ون قرض دهد یا می تواند در جابجایی جعبه ها کمک کند.

چگونه در هنگام اسباب کشی در پول خود صرفه جویی کنید

همچنین می‌توانید با پرسیدن اینکه آیا کسی لوله‌کشی برای کارهای گران‌قیمت مانند قطع کردن یا وصل کردن ماشین لباسشویی می‌شناسد، هزینه‌های خروجی خود را کاهش دهید. اگر خودتان خانه را بین دوستانتان تمیز کنید، کار به نصف می رسد و می توانید پول های زیادی را در خدمات نظافت حرفه ای گران قیمت پس انداز کنید.

سخن آخر:‌

امیدواریم از این روش استفاده کرده و بتوانید اسباب کشی را برای خود ساده تر کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: چند نکته مهم برای بسته بندی وسایل در زمان اسباب کشی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *