10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت : ممکن است دفع عنکبوت از دغدغه های شما نیز باشد و به دنبال راه خانگی برای این باشید که چگونه از شر عنکبوت در خانه خلاص شوید. همراه ما باشید تا 10 روش را بخوانید.

1. سطل ها را حرکت دهید

بر خلاف انسان، عنکبوت ها عاشق مگس هستند. سطل ها برای عنکبوت ها مانند فودکورت هستند، زیرا مگس ها دوست دارند در اطراف زباله ها بچرخند.

سطل های زباله خود را تا جایی که امکان دارد به مکان های جدید دورتر از خانه خود بچرخانید و آنها را همیشه بسته نگه دارید تا عنکبوت ها به خوبی از پنجره ها و درهای خود دور شوند.

2. از شاه بلوط استفاده کنید

این یک نکته عالی برای کسانی است که می خواهند بدانند چگونه به طور طبیعی از شر عنکبوت خلاص شوند.  شاه بلوط حاوی مواد شیمیایی خاصی است که عنکبوت ها آن را ناخوشایند می دانند.

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

شاه بلوط اسب را در گوشه و کنار خانه خود قرار دهید، جایی که سطح ترافیک بالایی از عنکبوت ها را تجربه می کنید. اگر می توانید چند سوراخ در آنها ایجاد کنید تا مواد شیمیایی بیشتری آزاد شوند. ممکن است کار نکند، اما اگر همه چیز شکست بخورد، مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد!

3. چراغ های فضای باز را خاموش کنید

بر کسی پوشیده نیست که نور حشرات را جذب می کند، و غذای مورد علاقه عنکبوت ها برای خوردن چیست؟ شما آن را حدس زدید – حشرات. اغوا کردن حشرات در خانه مانند برگزاری یک ضیافت با یک کد لباس 8 پا است.

با خاموش کردن آن چراغ‌ها امشب از وقوع این جشن بوفه بالقوه جلوگیری کنید.

4. یک گربه بگیرید

دوست چهار پا شما ، یک شکارچی با تجربه است و از عنکبوت هایی که جسارت خزیدن در اطراف زمین یا روی مبلمان را دارند، مراقبت می کند.

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

این یکی از بهترین راه ها برای خلاص شدن از شر عنکبوت ها بدون مواد شیمیایی است. اگر تا به حال یک دوست پشمالو برای کمک پیدا نکرده اید، منتظر چه چیزی هستید؟

5. اکالیپتوس را پرورش دهید

ممکن است بوی اکالیپتوس را دوست داشته باشید، اما تصور می‌شود که عنکبوت‌ها اینطور نیستند. پرورش اکالیپتوس را به عنوان یک گیاه آپارتمانی یا بیرون از خانه در نظر بگیرید تا آنها را از ایجاد کمپ در خانه خود منصرف کنید.

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

این یک راه طبیعی و شگفت انگیز برای خلاص شدن از شر عنکبوت ها در خانه است.

6. از آن خزنده های خزنده با دارچین جلوگیری کنید

آن رایحه قوی کریسمس فقط برای تعطیلات نیست!

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

همه ما طرفدار استفاده از داروهای خانگی هستیم و این نیز از این قاعده مستثنی نیست. دارچین برای دور نگه داشتن عنکبوت ها عالی است، پس برای سوزاندن خود یک شمع دارچین بردارید. شما آن عنکبوت‌ها را در کمترین زمان ممکن می‌فرستید.

بیشتر بخوانید: چگونه از شر کنه در خانه خلاص شویم؟

7. پوست لیمو

یکی دیگر از راه های عالی برای خلاص شدن از شر عنکبوت ها استفاده از لیمو است. عنکبوت ها از مرکبات متنفرند، بنابراین این اسلحه عالی است.

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

پوست لیمو را روی طاقچه ها، قفسه های کتاب و هر جایی که دوست دارند پنهان شوند بمالید. این یک راه آسان برای جابجایی آنها و خارج کردن آنها از خانه است! اگر شما نیز به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر عنکبوت ها در زیرزمین یا گاراژ هستید، این می تواند یک راه حل آسان باشد. مالیدن لیمو به دور تخته های دامن و چهارچوب درها باید این کار را انجام دهد.

8. سرکه

آیا می خواهید یک دافع عنکبوت طبیعی بسازید؟ یک بطری اسپری بردارید و سرکه سفید و آب را با هم مخلوط کنید. به اطراف خانه بروید و مخلوط خود را در تمام شکاف های کوچک اطراف خانه خود اسپری کنید تا از عنکبوت ها جلوگیری کنید – این کار بسیار مفید خواهد بود.

نگران بوی آن نباشید که به محض خشک شدن از بین می رود.

9. نعناع فلفلی

اگر واقعاً نگران بوی سرکه هستید، نعناع فلفلی را امتحان کنید!

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

یک بطری اسپری را با آب پر کنید و 20 قطره اسانس نعناع را به آن اضافه کنید. به شکاف‌ها و گوشه‌های خانه‌تان بروید و مخلوط را درون آن‌ها اسپری کنید تا عنکبوت‌ها را بدون کشتن از بین ببرید. حتی می توانید آن را روی لحاف خود اسپری کنید تا آنها را از تخت خود باز دارید.

10. پاکسازی کنید

بهترین راه برای خلاص شدن از شر عنکبوت ها در خانه گردگیری، جاروبرقی و شلوغی منظم خانه است.

10 روش موثر خانگی برای دفع عنکبوت

این سریع‌ترین روش نیست، اما تمیز نگه داشتن مرتب خانه به این معنی است که آن دوستان 8 پا فرصتی برای ایجاد وب و راه اندازی فروشگاه در خانه شما ندارند.

سخن آخر:

امیدواریم از این مراحل برای دفع عنکبوت در خانه تان استفاده کنید و از اینکه از شر عنکبوت ها خلاص شده اید احساس خوشایندی داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: چند راه ساده برای خلاص شدن از شر ساس

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *