چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز : ایجاد یک خانه دلپذیر ترکیبی از سبک و آراستگی دارد. سازماندهی بسیار مهم است زیرا درهم و برهمی راهی برای خراب کردن دکور و ایجاد احساس کسل کننده در اتاق دارد. و ساماندهی خانه شما نیاز به هزینه یا تلاش زیادی ندارد.

در اینجا 9 هک و ایده برای سازماندهی خانه وجود دارد که باید در فضای خود امتحان کنید.

از حلقه های پرده دوش برای آویزان کردن تاپ هایتان استفاده کنید

برای مرتب نگه داشتن تاپ ها، تنها چیزی که نیاز دارید یک رخت آویز و یک بسته حلقه پرده حمام است. حلقه ها را به چوب لباسی قلاب کنید و سپس تسمه های بالای مخزن را قبل از بستن آنها در حلقه ها بیندازید. از این حلقه پرده حمام می توان برای مرتب کردن روسری، کراوات، گردنبند، کمربند، کلاه و سایر لوازم جانبی استفاده کرد.

چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

قوطی های حلبی را به عنوان جا مدادی استفاده کنید

تبدیل قوطی های حلبی به چیزی جدید مفهوم جدیدی نیست، اما هکی است که امکانات بی پایانی دارد. بسته به زیبایی دکور خود، می‌توانید قوطی‌های حلبی را دکوپاژ کنید، رنگ کنید، تزئین کنید یا آن‌ها را در حالت فعلی رها کنید. آنها اندازه مناسبی برای استفاده به عنوان جا مداد برای دفتر هستند. اما می توانید از آنها برای برس های آرایشی، مسواک یا ظروف نیز استفاده کنید. به علاوه، می توانید از قوطی های حلبی برای مرتب نگه داشتن میخ ها، پیچ ها و سایر لوازم جانبی کوچک استفاده کنید.

چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

سیم ها را مرتب کنید

هر چه اقلام الکترونیکی بیشتری را وارد خانه کنیم، سیم های بیشتری باید صاف نگه داریم. اگر تا به حال مجبور شده‌اید پشت کنسول سرگرمی خود بروید، می‌دانید که چقدر آسان است که بدانید کدام سیم کدام است. به جای حدس زدن، طناب ها را با استفاده از برچسب های نان مرتب کنید. به سادگی برچسب بزنید و آن را در اطراف هر طناب ببندید. این هک سازمان خانه نیز برای سیم های دفتر کار خوبی دارد.

چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

نمایش جواهرات در یک چنگک قدیمی

گردنبندهای آویزان ایده آل هستند، به طوری که گره نخورند. برای یک سازمان‌دهنده جواهرات منحصر به فرد، چیزی را که قبلاً دارید، مانند یک چنگک قدیمی، تغییر دهید. به سادگی سر چنگک را به دیوار پیچ کنید و جواهرات خود را از آن آویزان کنید. همچنین می توانید از چنگک برای آویزان کردن ظروف پخت و پز، برس رنگ یا ابزار باغبانی استفاده کنید.

چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

کمد را با یک سازمان دهنده کفش ساده کنید

اگر کمد مخصوص وسایل نظافتی دارید، حتماً برای مرتب نگه داشتن آن وقت بگذارید. محصولات نظافتی می توانند حجیم باشند و فضا را به هم بریزند. اما نگهداری آن‌ها در یک سازمان‌دهنده کفش روی درب، کار بسیار خوبی برای مرتب نگه‌داشتن آن‌ها و دسترسی آسان به آن‌ها دارد. در کمد کتانی، می توانید از یک سازمان دهنده کفش برای نگهداری حوله های کوچک و سایر کتانی ها استفاده کنید.

چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

یک کشو را برای سازماندهی اتاق خواب تغییر دهید

اگر یک کشوی قدیمی از یک کمد یا مبلمان دیگری دارید که دیگر از آن استفاده نمی کنید، آن را در انباری زیر تخت قرار دهید. به سادگی چند چرخ به پایین کشو اضافه کنید تا به راحتی از زیر تخت بیرون بیایید. همچنین می توانید کشو را متناسب با دکوراسیون اتاق خواب خود رنگ یا رنگ آمیزی کنید. این یک مکان عالی برای اسباب بازی های کودکان، پتوهای یدکی، کفش یا لباس های خارج از فصل است.

چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

بیشتر بخوانید :‌ چند راه مرتب کردن کیفهای دستی

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *