چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟

چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟

چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟ جذابیت کیف ترند مورد علاقه ما برای تابستان است، بنابراین ما این آموزش ساده جذابیت کیف را گردآوری کرده ایم.

این جاکلیدی تزیینی جذاب وقتی به عنوان یک کیف شیک به نمایش در می‌آید واقعاً خودش را نشان می‌دهد. قلب نمدی گلدوزی شده سریع درست می شود اما اگر می خواهید با شکل ساده تری شروع کنید سعی کنید دو طرفه درست کنید.

پوم پوم های ریز، منگوله ها و مهره ها این طرح را تکمیل می کنند که ساخت آن فقط چند ساعت زمان می برد.

در اینجا یک نکته مهم وجود دارد: برای کاهش هزینه ها، به جای مواد پلی استر، تکه های پشم و پنبه گلدوزی کنید. برای آموزش این آویز کیف جذاب تا پایان این مقاله همراه کاردستون باشید.

چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟

چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟

شما نیاز خواهید داشت

نمد (تکه های کوچک نمد به رنگ های قرمز، آبی کم رنگ و لیمویی)

نخ گلدوزی (پنبه دوزی در رنگ های قهوه ای روشن، قرمز، آبی کم رنگ و لیمویی)

سوزن

قیچی

اسباب بازی پلی استر

روبان

نخ (نخ پنبه یا پشم قرمز،4 لایه)

مهره های گرد (دانه های گرد 9×5 میلی متر در رنگ های روشن)

مهره های چوبی (3 × 15 میلی متر مهره های چوبی قرمز، قهوه ای و نارنجی)

مهره‌های برنجی

قلاب گردان برنجی

سوزن ملیله کاری

ساخت جاکلیدی با وسایل ساده

مرحله 1

الگوی قلب دور لبه تکه های لیمویی و آبی کمرنگ را با کوک دکمه ای بدوزید، سپس با استفاده از کوک های معمولی مانند گلدوزی کنید.

ساخت جاکلیدی با وسایل ساده

گام 2

دو تا از قلب های تمام شده را با هم نگه دارید به طوری که سمت راست به سمت بیرون باشد دوخت دکمه را در اطراف نیمی از شکل قلب قرار دهید که از قسمت نوک تیز پایین شروع می شود و تا “v” ادامه می یابد. دو طرف دوخته نشده را باز کنید و در قلب سوم شکاف دهید. مثل قبل نیمی از قلب را بدوزید.

ساخت جاکلیدی با وسایل ساده

مرحله 3

در لبه سوم شکل قلب، فقط به دور لبه گرد بالا، کوک سوراخ دکمه بزنید. با استفاده از یک الیاف یا مشابه داخل قلب را پر کنید تا شکل کاملا سفت شود. آخرین درز بسته شده را با دوخت سوراخ دکمه بدوزید.

آموزش ساخت با نخ

مرحله 4

با استفاده از یک سوزن ملیله ظریف، یک مهره برنجی، یک مهره گرد، سپس مهره برنجی را روی دو نوار با طول های مختلف بکشید، سپس یک گره در انتهای آن ببندید.

پنبه گلدوزی را 20 بار دور سه انگشت بپیچید و سپس یک سر آن را ببرید. دسته را زیر روبان قرار دهید و از وسط آن یک نخ همرنگ ببندید.

آموزش ساخت با نخ

مرحله 5

مطمئن شوید که گره در وسط بسته است و سپس اجازه دهید تا نخ های بالایی پایین بیایند تا منگوله ایجاد شود. یک تکه دیگر از نخ گلدوزی همرنگ را دور بالای منگوله بپیچید.

از یک سوزن ملیله برای دوختن انتهای زیر بسته بندی در جهت مخالف استفاده کنید. انتهای آن را به طور مرتب کوتاه کنید.

چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟

مرحله 6

دو مینی پوم پوم درست کنید: کاموای قرمز را حدوداً 70 بار دور سه انگشت بپیچید. یک طول از پنبه گلدوزی را خیلی محکم دور وسط دسته ببندید و سپس دو سر آن را ببرید تا دسته حاشیه‌دار ایجاد شود.

هر طرف را به صورت یک منحنی خفیف برش دهید تا رشته ها به حدود 1 سانتی متر برسد. پف کرده و کمی برش دهید تا به شکل گرد در بیاید.

چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟

مرحله 7

وسط پوم پوم را بدوزید و یک دانه گرد و سپس یک مهره برنجی اضافه کنید. در انتها یک گره بزنید و مرتب بچینید. هر سه روبان را از یک مهره چوبی بزرگ عبور دهید، از حلقه جاکلیدی عبور دهید و از طریق مهره برگردید.

چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟

مرحله 8

طول نوارها را تنظیم کنید و سپس یک روبان را دور بقیه ببندید تا زیر مهره چوبی بالایی محکم شوند. مطابق شکل، انواع دانه ها و پوم پوم دوم را به دم اضافه کنید. وقتی از طول ها راضی بودید، سپس انتهای روبان را کوتاه کنید تا تمام شود.

چگونه یک آویز برای کیف درست کنیم؟

سخن پایانی:

امیدواریم از این آموزش جذابیت آویز برای کیف لذت برده باشید. ما در اینجا نیز الهام‌های زیادی برای جذابیت کیف داریم. چرا هنر دست خود را برای کار با نمد امتحان نمیکنید؟ شما همچنین میتوانید با کلیک برروی آموزش دوخت کیف تبلت نمدی ساده این مقاله را هم از سایت کاردستون بخوانید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *