ایده های جذاب استفاده از سشوار

  • توسط مریم
  • ۱۵ روز پیش
  • 0
ایده های جذاب استفاده از سشوار

ایده های جذاب استفاده از سشوار

ایده های جذاب استفاده از سشوار : آیا میدانستید که سشوار علاوه بر خشک کردن موها کاربردهای دیگری نیز دارد. اگر جزو افراد خلاق هستید و می خواهید بدانید سشوار چه کاربردهایی دارد در این مطلب همراه ما باشید.

1. سرعت خشک کردن رنگ

 رنگ به آرامی خشک می شود. زمانی که شما منتظر خشک شدن آن هستید آزاردهنده است، و این مسیله ممکن است شما را وادار کنید تا رنگ ها را خشک کنید. هنگامی که رنگ آنقدر خشک شد که چسبناک شد، آن را با هوای داغ سشوار بزنید تا خشک شود، سپس بلافاصله یک لایه دیگر اضافه کنید.

ایده های جذاب استفاده از سشوار

بیشتر بخوانید:آموزش نحوه رفع چکه کردن رنگ

2. بادکنک ها را باد کنید

می توان از سشوار برای پر کردن بادکنک ها و سایر وسایل بادی استفاده کرد. این هک شامل بریدن قسمت بالایی یک بطری پلاستیکی نوشیدنی است. قسمت دهانی بطری در دهانه بالون قرار می گیرد، در حالی که قسمت بریده شده بطری روی نازل سشوار قرار می گیرد. برای جلوگیری از ترکیدن بادکنک از هوای خنک استفاده کنید.

ایده های جذاب استفاده از سشوار

3. برچسب ها را بردارید

همه ما با آن برچسب‌های قیمتی و چسب‌های دیگری که کنده نمی‌شوند، دست و پنجه نرم کرده‌ایم. استفاده از سشوار برای دمیدن هوای گرم روی برچسب، حتی برای 10 تا 15 ثانیه، باید چسب را به اندازه کافی ذوب کند تا راحت تر برداشته شود.

ایده های جذاب استفاده از سشوار

4. باز شدن کفش های تنگ

وقتی کفش‌های نو می‌پوشید که خیلی تنگ هستند، تنها چیزی که می‌توانید به آن فکر کنید ناراحتی است. این هک ساده به شما کمک می کند تا کفش های جدید را روی پاهای خود قالب بزنید. یک جفت جوراب ضخیم (یا دو) بپوشید و کفش را بپوشید. سشوار را گرم کنید و هوا را روی قسمت های مختلف کفش خود متمرکز کنید، پاهای خود را تا حد ممکن خم کنید و حرکت دهید تا مواد کشیده شود.

ایده های جذاب استفاده از سشوار

بیشتر بخوانید: چگونه کفش های خود را ضد آب کنیم؟

5. سهولت برداشتن باند

مانند برچسب های سرسخت، برخی از باندها واقعاً در برابر پوسته شدن مقاوم هستند. وقتی از زخم محافظت می کنید عالی است اما وقتی زمان برداشتن باند فرا می رسد دردناک می شود. والدین جوان مخصوصاً می دانند که برداشتن بانداژ از روی پوست کودک بدون فریاد زدن آنها چقدر سخت است. ابتدا آن را با سشوار گرم کنید تا راحت تر جدا شود.

ایده های جذاب استفاده از سشوار

6. آب منجمد را به حرکت درآورید

لوله های یخ زده یک فاجعه بالقوه است. با گرم کردن لوله ها با سشوار آب را دوباره به حرکت در آورید. با شروع از نزدیک‌ترین قسمت لوله به شیر آب، هوای گرم را در طول لوله از حداقل چند اینچ دورتر دمش کنید، بدون اینکه در واقع با آن تماس داشته باشید. بسیار مراقب باشید که سشوار در تماس مستقیم با آب قرار نگیرد.

ایده های جذاب استفاده از سشوار

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *