چند ایده برای استفاده مجدد از کیسه پلاستیکی

چند ایده برای استفاده مجدد از کیسه پلاستیکی

چند ایده برای استفاده مجدد از کیسه پلاستیکی : در حالت ایده‌آل همه ما همیشه کیسه‌های خرید قابل استفاده مجدد را در دستان خود داریم، اما در دنیای واقعی اینطور نیست. بنابراین هنگامی که خریدهای خود را به خانه آورده اید، با کیسه های پلاستیکی خرید خود چه می کنید؟ در بیشتر مناطق نمی‌توانید آنها را بازیافت کنید به همین علت ما چند ایده برای استفاده مجدد از انها را پیشنهاد می کنیم :

آستر غلطک رنگ

فروشگاه های لوازم خانگی آسترهای قابل جابجایی و یکبار مصرف برای سینی های غلتکی رنگ می فروشند. وقتی رنگ آمیزی تمام شد، فقط آستر را بردارید و دور بیندازید، و تمیز کردن کار بسیار آسانی است. این یک ایده عالی است، اما به جای صرف هزینه برای یک کالای پلاستیکی یکبار مصرف دیگر، چرا از کیسه خرید خود به عنوان آستر سینی استفاده نکنید؟ فقط یکی را به اندازه مناسب انتخاب کنید، سینی خود را داخل آن بلغزانید و آن را در جای خود ببندید. وقتی نقاشی را تمام کردید، آن را دور بریزید.

چند ایده برای استفاده مجدد از کیسه پلاستیکی

بیشتر بخوانید: نحوه دوخت کیسه پارچه ای بند دار به صورت مرحله به مرحله

در زمستان از یخ زدگی آینه ها جلوگیری کنید

اگر در آب و هوای با زمستان های سرد زندگی می کنید، از قبل می دانید که چقدر طول می کشد تا ماشین خود را برای رانندگی در صبح های سرد آماده کنید. اگر خوش شانس هستید، فقط یخ زدگی از شیشه جلو و آینه شما وجود دارد. در یک روز بد، طوفان ممکن است آنها را کاملاً در برف و یخ ببندد و برف‌پاک‌کن‌های شما سرسختانه در جای خود منجمد شوند. می توانید با نگه داشتن چند کیسه پلاستیکی در ماشین خود از این امر جلوگیری کنید و به برنامه صبحگاهی خود سرعت ببخشید. آنها را در شب روی آینه های جانبی خود ببندید و یک جفت دیگر را روی برف پاک کن های شیشه جلو خود بکشید. آینه‌های شما شفاف می‌مانند و برف‌پاک‌کن‌هایتان گیر نکرده و آسیبی ندیده‌اند.

چند ایده برای استفاده مجدد از کیسه پلاستیکی

برس ها و غلتک ها را بپیچید تا خشک نشوند

اکثر پروژه های نقاشی در اطراف خانه چندین ساعت طول می کشد و احتمالاً قبل از اتمام کار می خواهید یک یا دو استراحت کنید. این بدان معناست که یا هر بار برای تمیز کردن برس‌ها و غلتک‌هایتان وقت بگذارید، یا فقط آنها را کنار بگذارید و امیدوار باشید تا زمانی که شما نیستید خیلی خشک نشوند. کیسه های خرید مستعمل گزینه سوم عملی را در اختیار شما قرار می دهد. در حین کار کافیست چند کیسه را نزدیک دست خود نگه دارید و در صورت نیاز به استراحت، می توانید برس ها و غلتک های خود را در آن بپیچید. آنها به این ترتیب برای چند ساعت قابل استفاده خواهند ماند و به شما برای صرف غذا، استراحت یا هر دو زمان می دهند.

چند ایده برای استفاده مجدد از کیسه پلاستیکی

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت کیف با پوست پفک یا ساندیس

از کفش های خود در برابر آب و هوا محافظت کنید

آب پاشیدن در گودال‌ها وقتی کودک هستید (حتی بزرگ‌تر) سرگرم‌کننده است، اما گودال‌ها، برف و لجن‌زار واقعاً می‌توانند روی کفش‌های شما تأثیر بگذارند. پوشش‌های اسپری و مالشی می‌توانند در برابر رطوبت کمک کنند، اما همچنین می‌توانند کفش‌های شما را تغییر رنگ دهند. در عوض، قرار دادن پای خود در یک کیسه پلاستیکی، یک راه کاملاً عملی برای محافظت از کفش است. چند کیسه را در کیف، کوله پشتی یا ماشین خود نگه دارید و دیگر هرگز به یک جلسه یا مصاحبه نخواهید رسید.

چند ایده برای استفاده مجدد از کیسه پلاستیکی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *