چگونه خانواده عروسکی نمدی بسازیم ؟

چگونه خانواده عروسکی نمدی بسازیم ؟

چگونه خانواده عروسکی نمدی بسازیم ؟ با این آموزش نحوه ساختن خانواده عروسک نمدی را بیاموزید تا نسخه های عروسکی از کل خانواده (شامل حیوانات خانگی) ایجاد کنید.

با عکس های خانوادگی بی دست و پا خداحافظی کنید و به مجموعه زیبای مینی میز نمدی سلام کنید. ما عاشق ایده ساختن نسخه‌های عروسکی شیک از خودمان هستیم، بعلاوه از این طریق می‌توانید زیبایی مو و آرایش خود را تضمین کنید.

هر عروسک با استفاده از مراحل اولیه یکسان ساخته می شود و جزئیات مختلفی برای شخصی سازی آنها اضافه شده است. از پارچه های نمدی و ضایعاتی برای هماهنگی با رنگ مو، رنگ پوست و لباس های مورد علاقه هر یک از اعضای خانواده استفاده کنید.

و دوستان پشمالوی خود را نیز فراموش نکنید تکه‌ها را بدوزید یا ویژگی‌های آن را بدوزید تا دقیقاً شبیه چیز واقعی باشند. ما از دو رشته نخ در سرتاسر استفاده کرده‌ایم، مگر اینکه چیز دیگری مشخص شده باشد.

چگونه خانواده عروسکی نمدی بسازیم ؟

وسایل مورد نیاز:

✔نمدی در رنگ های هلویی، زرد، قهوه ای، قرمز، سفید، سیاه، خاکستری و صورتی

✔نخ گلدوزی در رنگ های مشکی، صورتی، سفید، زرد و قهوه ای

✔پارچه های ضایعاتی برای لباس ها

✔دو دکمه
✔چسب 
✔قالب ها

مرحله 1

با استفاده از الگوها تمام قطعات الگو را برش دهید و یک جای درز به لباس اضافه کنید.

گام 2

قسمت جلوی مو را روی قسمت صورت قرار دهید. دور خط مو را با دوخت و نخ همسان در جای خود بدوزید.

مرحله 3

تکه گردن را در سمت برعکس تکه پشتی مو قرار دهید، با استفاده از صورت آن را به درستی قرار دهید – پایه هر دو قطعه گردن باید در یک راستا قرار گیرند. در امتداد پایه خط مو با نخ گلدوزی هماهنگ به هم بدوزید.

بیشتر بخوانید: آموزش چند مدل ساخت عروسک متحرک جذاب

مرحله 4

دو بیضی کوچک از نمد مشکی برای چشم برش دهید. با استفاده از دوخت پتو و نخ همسان، با مراجعه به تصویر اصلی برای قرار دادن، به صورت بچسبانید. هایلایت را با استفاده از گره در نخ سفید و مژه ها را با استفاده از کوک های مستقیم و نخ همسان اضافه کنید.

مرحله 5

با نخ مشکی و پشت دوخت دهان را بدوزید. برای مادر، از دوخت پشت و نخ صورتی برای ایجاد طرح کلی استفاده کنید، سپس لب ها را با کوک ساتن پر کنید.

چگونه خانواده عروسکی نمدی بسازیم ؟

مرحله 6

برای ساختن تکه های پنبه ای بدن پدر و پسر، یک پیراهن و یک شلوار جین را با سمت راست رو به رو قرار دهید. دور کمر را با استفاده از جای دوخت 0.5 سانتی متری (¼ اینچ) بدوزید، سپس درز را باز کنید.

چگونه خانواده عروسکی نمدی بسازیم ؟

مرحله 7

یک تکه بدنه پنبه ای را روی یک تکه بدنه نمدی، بالا قرار دهید. قطعه صورت را در بالا قرار دهید، RS را کنار هم قرار دهید و قطعات گردن را تراز کنید. هنگام درست کردن مامان، یقه را بین سر و بدن قرار دهید و لبه مستقیم آن را با لبه گردن هماهنگ کنید.

همین کار را برای دختر انجام دهید، دور گردن را بدوزید، سپس با بقیه تکه های بدن و قسمت پشت مو این کار را تکرار کنید.

عروسک نمدی

مرحله 8

قسمت های جلویی و پشتی عروسک را باز کنید. به هم سنجاق کنید و لبه ها و ناحیه گردن را هم تراز کنید. از پایه عروسک شروع کنید، قسمت بیرونی بدنه نمدی و تکه های سر را با استفاده از جای دوخت 0.25 سانتی متری (1/8 اینچ) کوک بزنید و یک شکاف 2.5 سانتی متری (1 اینچی) در پایین برای چرخاندن بگذارید.

عروسک نمدی

مرحله 9

 محکم ببندید، سپس با استفاده از دوخت نردبان شکاف را به طور منظم ببندید.

عروسک نمدی

مرحله 1

دکمه های زیر وسط یقه را با نخ همسان بدوزید. برای اینکه گره بالایی حالت نان گردی پیدا کند، چند بار نخ مطابق دور آن بپیچید، نخ آموزش داده شده را بکشید، سپس محکم کنید.

تکه شکم حیوان خانگی را به صورت مرکزی روی یک تکه بدن حیوان خانگی بدوزید. تکه های گوش داخلی را به گوش بیرونی بدوزید و قسمت پایینی هر گوش را تراز کنید.

جزئیات انتخابی خود را روی یک سر حیوان خانگی برای ایجاد صورت بدوزید – ما یک چشم و یک بینی سیاه به سگ و راه راه و یک بینی صورتی برای گربه اضافه کردیم. با نخ مشکی دو گره برای چشم و دوخت مستقیم برای دهان بدوزید.

یک نوار نازک از نمد دور گردن بدوزید تا یقه درست شود و پشت آن را با چند کوک محکم کنید. یک شکل تگ گرد کوچک را از کارت براق برش دهید و آن را در جای خود بچسبانید تا تمام شود.

عروسک نمدی

سخن پایانی»

خانواده عروسک نمدی شما کامل شده است! آنها را به کوچکترین های زندگی خود هدیه دهید. اگر از یادگیری نحوه ساخت عروسک نمدی لذت بردید با کاردستون همراه شوید. هر کاردستی های خلاقانه و چهره های دوستانه مانند این خانواده کوچک را به شما آموزش می دهیم.شما همچنین میتوانید با کلیک برروی آموزش ساخت عروسک گاو نمدی این مقاله را هم بخوانید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *