کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟

  • توسط مریم
  • ۱۵ روز پیش
  • 0
کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟

کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟

کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟ : کاغذ مومی از زمان اختراع در دهه 1800 تغییر چندانی نکرده است. پوشاندن کاغذ با لایه نازکی از موم، آن کاغذ را در برابر آب مقاوم می کند، کیفیتی که همچنان کاغذ مومی را در اکثر خانه ها محصولی بی نظیر می کند. در حالی که کاغذ مومی نباید برای پخت و پز استفاده شود (حرارت باعث می شود حداکثر مواد غذایی شما ذوب شود)، این  کاغذ ساده آشپزخانه یک منبع فوق العاده مفید است.

1. زیپ را باز کنید

هیچ کس هنگام برنامه ریزی روزانه خود روی زیپ گیر کرده حساب نمی کند. اگر نتوانید زیپ را باز کنید، این ناراحتی جزئی می تواند منجر به آسیب شود. مالیدن دندان ها و کشیدن زیپ با کاغذ مومی ممکن است کمک کننده باشد. کاغذ مومی باید مسیر زیپ را صاف کند.

کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟

بیشتر بخوانید:کاربردهای جذاب برای زیپ تای

2. سطوح تازه رنگ شده را از هم جدا نگه دارید

چالش های نقاشی با گذاشتن قلم مو به پایان نمی رسد. سطوح رنگ شده زمانی که هنوز کاملاً خشک نشده اند مستعد چسبیدن به هم هستند. استفاده از کاغذ مومی ممکن است کمک کند. برای مثال، یک لایه بین درب تازه رنگ شده و درب قرار دهید.

کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟

3. شیرآلات را براق کنید

هر زمان که دست های خود را می شویید، ظرف ها را می شویید یا به هر دلیلی اجازه می دهید آب جاری شود، نمی توانید متوجه اثر انگشت، لکه های آبی که به سرعت روی شیرها جمع می شوند نباشید. یک تکه کاغذ مومی کوچک را توپ کنید و آن را روی فیکسچر بمالید. باید لکه ها را از بین ببرد و پایانی بدون رگ به جا بگذارد.

کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟

بیشتر بخوانید: چگونه لکه های آب را از سینک و شیر آب پاک کنیم؟

4. صدای میله پرده دوش را از بین ببرید

تعداد کمی از صداها به اندازه صدای حلقه های فلزی روی میله فلزی ناخوشایند هستند. تقریباً کافی است که فرد از دوش گرفتن معمولی خودداری کند. پوشاندن میله با یک لایه نازک از موم باید به آرام کردن این جیغ وحشتناک فلز روی فلز کمک کند.

کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟

5. کشوهای کابینت

پوشش کشوها و کابینت ها از آنها در برابر آسیب محافظت می کند. اگر چیزی ریخت یا شکست، تمیز کردن آن به آسانی دور انداختن آستر است. آسترهای چسب گران قیمت برای این منظور ساخته می شوند، اما کاغذ مومی جایگزین آسان و ارزان تری است.

کاغذ مومی چه کاربردهایی دارد؟

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *