کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید : روزی روزگاری لاک ناخن صرفاً تزئینی بود. اما اکنون ما ده ها کاربرد ساده برای لاک ناخن پیدا کرده ایم. لاک ها ارزان هستند، به طور گسترده در دسترس هستند، تقریباً در هر رنگی که می توانید تصور کنید وجود دارد و در واقع می تواند کاربردهای زیادی نیز داشته باشند. همراه ما باشید.

1. از سبز شدن پوست بعد از استفاده از جواهرات جلوگیری کنید

اگر مدت زیادی پس از برداشتن جواهرات، حلقه سبز رنگ در اطراف انگشت شما باقی می ماند، وقت آن است که تغییری ایجاد کنید. حتی حلقه های نقره ای با کیفیت می توانند آثار سبز رنگی را روی انگشتان شما به جا بگذارند. با پوشاندن قسمت داخلی هر حلقه‌ای با لاک بی رنگ از تکرار آن جلوگیری کنید.

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

بیشتر بخوانید: آموزش تمیز کردن جواهرات استیل

2. کلیدهای خود را علامت بزنید

ما همه این شرایط را تجربه کرده ایم که هوا تاریک است، شما خسته هستید، هشت کیسه مواد غذایی را در یک دست حمل می کنید و فقط می خواهید درب ورودی خود را باز کنید … اما ابتدا باید تمام 12 کلید حلقه کلید خود را بررسی کنید تا بفهمید کدام یک برای باز کردن در است. اگر دسته ای از کلیدها را با خود حمل می کنید که همه شبیه به هم هستند، از نقطه هایی از لاک ناخن با رنگ های مختلف استفاده کنید تا تشخیص دهید کدام یک کدام است. حتی می توانید حروف کوچک را روی آنها نقاشی کنید. ج برای درب جلو و غیره.

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

3. از خراب شدن بند کفش جلوگیری کنید

اگر می خواهید از سر تا پا زیبا به نظر برسید، حتی جزئیات نیز اهمیت دارند. بند کفش های قدیمی می توانند مشکل ساز باشند. پیچاندن نوار چسب در اطراف آگلت ها (تکه های پلاستیکی انتهای بندها) در طولانی نمی تواند موثر باشد. در عوض، لاک ناخن شفاف را به اطراف آگلت ها بکشید تا از متلاشی شدن آنها جلوگیری کنید. یا اگر می خواهید به ضربات مورد علاقه خود شور و نشاط اضافه کنید، از لاک رنگی استفاده کنید.

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

4. پیچ های شل را در جای خود محکم کنید

یک پیچ شل در موردی که اغلب استفاده می کنید می تواند هر روز شما را آزار دهد. پیچ های شل را با رنگ آمیزی روی ناحیه با لاک ناخن شفاف در جای خود نگه دارید. این یک راه حل برای تعمیر مبلمان شل یا برای مقابله با سایر مشکلات ساختمانی سنگین نیست. اما برای وسایل کوچکتر یا تزئینی، یا حتی پیچ های ریز روی عینک، لاک شفاف می تواند روز را نجات دهد.

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

5. کبریت های خود را ضد آب کنید

 کبریت خیس اساساً بی فایده است. قبل از رفتن به طبیعت، کبریت های خود را با استفاده از لاک ناخن شفاف ضد آب کنید. یا سر کبریت را با یک لایه پولیش شفاف رنگ کنید یا خود کبریت ها را در بطری فرو کنید. آنها را نگه دارید تا در هوا خشک شوند.

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

6. خراش های میز را پنهان کنید

قبل از اینکه میز قدیمی خود را دور بیندازید، به این فکر کنید که آیا می‌توانید از لاک ناخن برای استتار هر یک از نقاط  و خراش قابل توجه استفاده کنید یا خیر. با توجه به طیف گسترده ای از سایه های موجود، ممکن است بتوانید یک رنگ که دارای مطابقت است پیدا کنید.

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

7. شیر آب را علامت گذاری کنید

چرا برای شیر دوش خود از درجات علامت دما اسجاد نمی کنید؟ به جای تنظیم مکرر شیر آب تا زمانی که به دمای ایده آل شما برسد، یک بار دمای مناسب را پیدا کنید و یک علامت کوچک با لاک ناخن بزنید تا مشخص کنید که دستگیره باید کجا باشد. سپس، در شروع هر دوش، قبل از اینکه وارد شوید، دسته را به آن نقطه عالی ببرید.

کاربردهای لاک ناخن که باید بدانید

در ادامه نیز همراه ما باشید: چگونه لاک را از روی لباس تمیز کنیم؟

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *