20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی : آیا می خواهید بافتنی را امتحان کنید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ این مقاله برای شماست! بهترین کیت های بافتنی را برای شما به نمایش گذاشتیم.

بافندگی یک صنعت باستانی است که صدها سال است توسط جوامع مختلف ساخته شده است. بافندگی که به طور سنتی برای ساخت پتو و لباس استفاده می شد، بازگشتی دوباره پیدا کرد و اکنون برای ساخت انواع وسایل تزئینی و کاربردی استفاده می شود.

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

چه در حال ساخت یک آویز دیواری باشید یا یک نشانک بافته شده ، عمل ساده بافت هم آرامش بخش و هم درمانی است.

همچنین می‌تواند یک آشپزی عالی باشد، زیرا می‌توانید از تمام ضایعات نخ خود، در کنار تکه‌های اضافی مانند پوم پوم، برای ایجاد بافت اضافی به طرح‌های خود استفاده کنید.

برای مبتدیان دنیای بافندگی می تواند کمی طاقت فرسا باشد زیرا از تجهیزاتی استفاده می کند که در بافندگی دیگر استفاده نمی شود.

برای کمک به شما برای آشنایی با بافت، تعدادی از کیت های بافت مورد علاقه خود را در بازار جمع آوری کرده ایم.

بیشتر بخوانید: 21 ایده تزئینات کریسمس با بافت مکرومه

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

این کیت ها برای مبتدیان عالی هستند زیرا اغلب شامل همه چیزهایی هستند که شما نیاز دارید (بافندگی، اکسسوری، نخ) و همچنین دستورالعمل های دقیقی که تمام تکنیک های مورد نیاز را به شما آموزش می دهد.

کیت‌ها همچنین هدایای دوست‌داشتنی می‌سازند و کاردستی پیشرفته نیز می‌توانند از آن‌ها لذت ببرند به خصوص اگر به دنبال پروژه‌ای مقرون‌به‌صرفه و آرام‌بخش هستند. 

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

بهترین کیت های چوبی بافندگی 

 آناتومی دستگاه بافندگی را توضیح می دهیم تا بتوانید با ابزار خود آشنا شوید! ما همچنین الگوهای بافندگی زیادی داریم که وقتی کیت های خود را تمام کردید درست کنید.

1. انتخاب های بی شماری بافندگی بزرگ

مزایا: ماشین بافندگی بزرگ، کیف برای حمل و نقل، شامل اکسسوری (شانه، چوب)

این کیت ماشین بافندگی فوق العاده را ایجاد کرده است که شامل یک ماشین بافندگی ایستاده به ابعاد 60 در 54 سانتی متر است

ماشین‌های بافندگی بزرگ‌تر اگر مشکلات کمر داشته باشید عالی هستند زیرا از خم شدن شما روی یک ماشین بافندگی کوچک جلوگیری می‌کنند.

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

همچنین برای مبتدیان بسیار عالی است زیرا با یک بوم بزرگتر کار می کنید و بافت بافندگی کمتری دارد این کیت همراه با چوب های بافندگی و شانه برای کمک به شما در بافتن منظم و کیسه ای برای نگهداری ماشین بافندگی خود ارائه می شود.

همچنین قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد کشش تار را سفت و شل کنید. این یک گزینه عالی به صرفه است اما ما آن را برای مبتدیان کامل توصیه نمی کنیم زیرا شامل نخ یا دستورالعمل های مرحله به مرحله نیست.

بیشتر بخوانید: آموزش بافت زیرلیوانی با کاموا

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

2. کیت بافندگی

اگر به دنبال یک کیت بافتنی مقرون به صرفه هستید این مورد برای شماست این کیت کوچک ساده با تمام اصول اولیه از جمله مقداری نخ رنگارنگ برای بافت همراه است.

برای مبتدیانی که فقط می خواهند با بافتنی بازی کنند ایده آل است اما برای استفاده باید ویدیوهای یوتیوب را تماشا کنید همه چیز از تکنیک ها گرفته تا تجهیزات مورد نیاز شما را پوشش می دهد.

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

3. کیت بافندگی نشانک

در حین حرکت با کیت های مینی بافت ببافید این کیت کوچک همراه با مینی ماشین بافندگی، نخ رنگارنگ انتخابی شما، سوزن و شانه ارائه می شود.

دستورالعمل های دقیق به شما می آموزد که چگونه ببافید و چگونه بافت خود را به یک نشانک زیبا تبدیل کنید. هر کیت فوق العاده مقرون به صرفه است و شما را به بافتن علاقه مند می کند!

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

4. کیت بافندگی چوبی 

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

5. کیت بافت جنگلی

این کیت بافتنی از جنگل چقدر زیبا است؟ این کیت (در چهار رنگ موجود است) نحوه بافتن یک درخت دوست داشتنی را به شما آموزش می دهد من عاشق ماشین بافندگی روستایی هستیم زیرا نه تنها ظاهر خوبی دارد بلکه دوام خوبی نیز خواهد داشت .برای استفاده های متعدد عالی است.

برخی از ویژگی ها نیز وجود دارد که این کیت را بسیار خاص می کند. آن را در یک کیف دست ارائه می شود که اگر این کیت را هدیه می دهید دوست داشتنی است. تمام نخ ها با دست رنگ می شوند که حس طبیعی به طرح درخت شما می دهد.

20 مدل تزیینی از کیت بافندگی چوبی

بیشتر بخوانید: ایده جذاب با قلاب بافی | بافت روی برگ خشک شده

6. بافندگی دایره بافی

با کیت های بافندگی طرح های منحصر به فردی بسازید آنها طیف وسیعی از کیت های بافتنی مختلف را می فروشند، اما ما کیت های دایره ای آنها را که شامل 4 نخ و 2 نخ چرخشی است که برای مبتدیان طراحی شده است.

بافندگی دایره بافی

7. کیت دستباف 

کیت‌های رنگارنگ و روشن آن‌ها ساختن لذت بخش است و همچنین کیفیت بالایی دارد ما عاشق راهنمای دقیق برای بافتن جزوه همراه با این کیت و همچنین راهنمای الهام بخش الگوی رنگ هستیم.

قاب آن را برای حمل و نقل عالی می کند اما نسبت به سایر قاب های چوبی موجود در بازار استحکام کمتری دارد. با وجود این ما فکر می کنیم این یکی از بهترین کیت های بافندگی موجود در بازار است.

کیت دستباف 

8. کیت بافتنی مبتدیان 

کیت بافتنی مبتدیان 

9. کیت بافتنی 

من عاشق کیفیت بالای این کیت هستیم و این واقعیت که با جنس فراوانی همراه است تا شما با آن تمرین کنید. این کیت برای بافندگان با تجربه و دانش بیشتر در مورد ابزارها است – هیچ دستورالعمل یا الهام از پروژه ارائه نمی شود.

کیت بافتنی

10. کیت رنگین کمان بافی کودکان

اگر می‌خواهید با بچه‌هایتان ببافید رابینز و رنگین کمان کیت‌های بسیار شیرینی در دسترس دارند بافندگی برای رشد کودک عالی است و مهارت های مهارت را به آنها می آموزد.

 این کیت بافتنی برای مبتدیان ایده آل است زیرا هر چیزی که نیاز دارید، از جمله دستورالعمل های دقیق، داخل جعبه است.

بین کیت استارتر و کیت اصلی انتخاب کنید . می‌توانید از کیت خود برای ساختن آویزهای دیواری کوچک، نشانک‌ها، زیر لیوانی و موارد دیگر استفاده کنید.

کیت رنگین کمان بافی کودکان

11. کیت گردنبند بافندگی ریز

کیت گردنبند بافندگی ریز

12. کیت زیر لیوانی بافته شده

با این کیت زیر لیوانی بافندگی میز قهوه خود را ارتقا دهید! این کیت به اندازه کافی مواد دارد که بتوانید چهار زیر لیوانی زیبا ببافید.

ما دوست داریم که این کیت با دستورالعمل های گام به گام، یک فیلم آموزشی و برخی الهام از پروژه ارائه شود. این جعبه دارای الگوهای مختلف زیادی نیز می باشد تا بتوانید نحوه بافتن چندین الگوی مختلف را بیاموزید.

این یک گزینه عالی برای مبتدیانی است که می خواهند پروژه ای را ببافند که می توانند هر روز از آن استفاده کنند.

کیت زیر لیوانی بافته شده

بیشتر بخوانید: آموزش بافت کیف مکرومه بصورت مرحله به مرحله + ویدیو

13. کیت مینی بافت ملیله

آنها در یک کیف بند کشی زیبا عرضه می شوند و دارای مجموعه ای از لوازم جانبی چوبی و همچنین یک بسته جایزه از نخ های متنوع هستند.

راهنمای کوچک این کیت را برای مبتدیان یا برای کاردستی در حال حرکت عالی می کند. در حال حاضر، تنها رنگ‌های خاکستری و مشکی موجود است، اما امیدواریم به زودی رنگ‌های بیشتری را منتشر کنند.

کیت مینی بافت ملیله

14. کیت لانه زنبوری 

این ماشین های بافندگی شش ضلعی سرد به شما امکان می دهد طرح های منحصر به فرد و زیبایی ببافید این کیت که به کیت لانه زنبوری معروف است همراه با نخ، 3 دستگاه بافندگی، یک سوزن و یک زنبور چوبی برای تزیین می باشد.

دستورالعمل های دقیق نیز گنجانده شده است که آن را برای مبتدیان دوست دارد رنگ خود را از بین چندین گزینه مختلف انتخاب کنید و طرحی را ببافید.

کیت لانه زنبوری 

15. کیت بالش بافی

ماشین بافندگی موجود در این کیت نیز اندازه بزرگی دارد به این معنی که می‌توانید از آن برای ساخت بالش‌های بیشتری استفاده کنید. اگرچه این کیت گران است اما ارزش پول را دارد و در نتیجه یک بالش زیبا به شما می دهد.

برای ساختن این پروژه به دانش اولیه بافندگی و خیاطی نیاز دارید، بنابراین برای مبتدیان کامل ایده آل نیست. برای یادگیری نحوه دوخت بالش، راهنمای خیاطی ما برای مبتدیان و آموزش نحوه استفاده از چرخ خیاطی را بررسی کنید.

کیت بالش بافی

ما فقط می دانیم که این تکه های بافندگی روی دیوارهای شما فوق العاده به نظر می رسند. طراحی مدرن و رنگ‌های سرگرم‌کننده آن‌ها بیانیه‌ای واقعی می‌سازد! 

این راهنما نه تنها اصول اولیه بافندگی را به شما می آموزد بلکه شامل یک راهنمای الگو است که شما را برای ایجاد طرح های منحصر به فرد خود الهام می بخشد این کیت با توجه به اینکه چه مقدار گنجانده شده است و چه اندازه قطعه تمام شده است.

این کیت کوچک زیبا برای هدیه دادن به یک دوست ایده آل است این کیف در یک کیف زیبا عرضه می شود که می توان نام آن را درست کرد. در داخل کیف، ماشین بافندگی، مقداری نخ، یک شاتل و یک کارت آموزش پیدا خواهید کرد.

کیت بالش بافی

سخن پایانی:

امیدواریم از این کیت های بافندگی سرگرم کننده لذت برده باشید! حالا شما در بافتن مسلط شدید چرا دست خود را در سبد بافی امتحان نکنید؟ 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *