چگونه گوشواره رنگین کمانی درست کنیم؟

چگونه گوشواره رنگین کمانی درست کنیم؟

چگونه گوشواره رنگین کمانی درست کنیم؟ با آموزش گام به گام رایگان ما، نحوه ساخت این گوشواره های رنگین کمان خوشه ای را بیاموزید. اگر به دنبال ایده در کاردستی خود هستید آنها را به درستی تهیه کنید و اکسسوری می تواند تنها چیزی برای افزایش سود باشد باعث می شود خرده فروشی تهیه کنید.

گوشواره های خوشه ای سریع و آسان درست می شوند بنابراین می توانید به زودی یک جفت برای خود یا حتی کلکسیونی برای کاردستی خود تهیه کنید. سعی کنید چند جفت را در ترکیب‌های رنگی بی‌صدا نیز بسازید تا دامنه خود را افزایش دهید.

ما دوست داریم آنچه را که می سازید ببینیم بنابراین فراموش نکنید که کاردستی خود را با ما در فیس بوک و توییتر نیز به اشتراک بگذارید برای ساخت این گوشواره های رنگین کمانی به موارد زیر نیاز دارید.

چگونه گوشواره رنگین کمانی درست کنیم؟

مرحله 1

زنجیر رول با روکش طلا را از وسط نصف کنید تا دو طول مساوی ایجاد کنید حلقه را روی سیم گوشواره باز کرده و به بالایی وصل کنید. چهار مهره قرمز روی سر گیره ها را بردارید.

هر قسمت را مستقیماً بالای مهره با زوایای عمودی خم کنید تا 7 میلی متر کوتاه کنید سپس از انبردست گرد برای ایجاد یک حلقه استفاده کنید.

چگونه گوشواره رنگین کمانی درست کنیم؟

گام 2

یک حلقه را با انبردست باز کنید و از بالای زنجیره به حلقه دوم وصل کنید. دوباره حلقه را ببندید. یک حلقه دیگر باز کنید و به سمت دیگر همان طریق وصل کنید. دو مهره قرمز دیگر را به حلقه زنجیره بعدی از بالا اضافه کنید.

ساخت گوشواره در خانه

مرحله 3

به ساختن آویزان مهره‌ها با مهره‌های رنگی و گیره‌های سر چهار بار ادامه دهید تا رنگ‌ها از ترتیب رنگ‌های رنگین کمان پیروی کنند دو آویز مهره را در هر یک از دو بعدی وصل کنید و سپس دو آویز مهره نارنجی را در دو زیر وصل کنید.

مرحله 4

به اضافه کردن چهار مهره زرد، چهار سبز، چهار آبی و چهار مهره بنفش به زنجیره ادامه دهید. زنجیر را از روی حلقه سوم از آخرین حلقه ای که برای چسباندن مهره ها در زنجیره استفاده می شود، به پایین ببرید. با استفاده از مهره قطره یک آویز مهره درست کنید و آن را به انتهای آن وصل کنید.

ساخت گوشواره رنگی

سخن پایانی:

هنگامی که گوشواره های رنگین کمانی خود را درست کردید شما همچنین میتوانید با کلیک برروی آموزش ساخت گوشواره رشته ای کاموایی این مقاله را بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *