ایده دکوپاژ با سینی چوب | صفحات رنگ آمیزی دکوپاژ

ایده دکوپاژ با سینی چوب | صفحات رنگ آمیزی دکوپاژ

ایده دکوپاژ با سینی چوب | صفحات رنگ آمیزی دکوپاژ : آموزش دکوپاژ سینی چوبی با صفحات رنگ آمیزی این یک کاردستی زیبای دکوراسیون منزل است که به راحتی می توان آن را شخصی کرد و یک ایده عالی برای هدیه ایجاد می کند.

مهارت های مورد نیاز: مبتدی داشتن تجربه برای این کاردستی کمک می کند شما نقاشی می‌کنید سپس مربع‌هایی از صفحات رنگ‌آمیزی را روی یک سینی چوبی دکوپاژ می‌کنید.

ایده دکوپاژ با سینی چوب | صفحات رنگ آمیزی دکوپاژ

دکوپاژ سینی چوبی با صفحات کتاب رنگ آمیزی

اما ماجرا به همین جا ختم نمی شود. در عوض ما را به یک جست‌وجوی هیجان‌انگیزتر سوق می‌دهد: تبدیل آن صفحات رنگی دقیق به چیزی زیبا و کاربردی. من هیجان زده هستم که سینی چوبی دکوپاژم را با شما به اشتراک بگذارم!

به هنر دکوپاژ خوش آمدید دوستان من ما در مورد تبدیل یک سینی چوبی ساده به یک شاهکار خیره کننده با صفحات رنگ آمیزی خاص شما صحبت می کنیم. این از چالش مایکلز سازان الهام گرفته شده بود که باعث شد در مورد هدیه مناسب فکر کنم.

بیشتر بخوانید: آویز دیواری با چوب بستنی | ایده جذاب برای خانه

جزئیات داخلی صفحات رنگ آمیزی

این یک سینی چوبی رنگ آمیزی شده است اما همچنین نمادی از عشق، رشد، و امکانات بی پایان خلاقیت است.

بنابراین آیا آماده اید که آستین ها را بالا بزنید و وارد این کاردستی  شوید؟ چه از علاقه مندان به دکوپاژ باشید و چه تازه کار مشتاق یادگیری به شما قول می دهم: در پایان این کاردستی چوبی نه تنها یک سینی چوبی دکوپاژ به زیبایی ساخته شده بلکه یک قطعه هنری نیز خواهید داشت که داستانی را روایت می کند.

این لوازم را جمع آوری کنید

✅سینی چوبی
✅رنگ اکریلیک – رنگ انتخابی شما برای سینی پایه
✅صفحات رنگ آمیزی برای پوشاندن داخل سینی
✅برش کاغذ
✅خط كش
✅قلم مو
✅دانه های بذر (اختیاری)

نکات و ایده هایی برای این کاردستی

مطمئن شوید که صفحات رنگ آمیزی زیادی برای پوشاندن سینی خود دارید که می خواهید آنها را برش دهید زیرا شما مقداری کاشی کاری صفحات را انجام خواهید داد. اگر تعجب می کنید که از چه نوع نشانگرها/مدادهایی می توانید استفاده کنید این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

شما می توانید از بیشتر نشانگرها و مدادها در صفحات رنگ آمیزی بزرگسالان خود استفاده کنید و سپس آنها را زنگ کنید کلید این است که اجازه دهید آنها خشک شوند (اجازه دهید صفحات حداقل یک شب خشک شوند). مداد رنگی به خوبی کار خواهد کرد.

رزین همچنین به جای گواش خوبی عمل می کند  و باعث ایجاد یک سطح ضد گرما و ضد آب می شود. تفاوت بین این دو را در اینجا بیاموزید و چرا ممکن است از یکی بر دیگری استفاده کنم.

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری ساخت کره برفی همراه با ویدیو

سینی را با صفحات رنگ آمیزی تزئین کنید

سینی چوب دکوپاژ آیا شما یک دسته از صفحات رنگ آمیزی بزرگسالان در اطراف دارید و مطمئن نیستید که با آنها چه کار کنید؟ تزیین سینی! این آسان است و یک ایده عالی برای هدیه ایجاد می کند.

ایده دکوپاژ با سینی چوب | صفحات رنگ آمیزی دکوپاژ

طرح

هنر تبدیل سینی چوبی با استفاده از صفحات رنگ آمیزی را از طریق دکوپاژ کشف کنید! این کاردستی دکور خانه جذاب نه تنها به راحتی قابل شخصی سازی است بلکه به عنوان یک ایده عالی برای هدیه نیز عمل می کند.

دستورالعمل ها

سینی خود را با استفاده از رنگ اکریلیک انتخابی خود کاملاً پایه رنگ کنید. بگذارید چند ساعت خشک شود.سینی رنگ شده با رنگ آکوا اکریلیک

ایده دکوپاژ با سینی چوب | صفحات رنگ آمیزی دکوپاژ

ایده دکوپاژ با سینی چوب | صفحات رنگ آمیزی دکوپاژ

در حالی که سینی در حال خشک شدن است صفحات رنگ آمیزی بزرگسالان را به صورت نوار برش دهید. نوارهای ما 3 “x3″ و 3” x 6” هستند  از نوارهای مختلف یا هر اندازه مربعی که دوست دارید استفاده کنید صفحات رنگ آمیزی را برش دهید

ایده با دکوپاژ

از وسط سینی شروع کنید. آن را به پشت یک صفحه رنگ‌آمیزی اضافه کنید سپس آن را روی سینی قرار دهید و صاف کنید. با افزودن و ایجاد یک الگوی کاشی زیبا صفحات را ادامه دهید. صفحات رنگ آمیزی به داخل یک سینی چوبی

در لبه ها از خط کش و چاقوی کاردستی استفاده کنید تا به شما کمک کند صفحات را تمیز دربیاورید و اضافی رنگ را حذف کنید.

ایده با دکوپاژ
این کار را تا جایی ادامه دهید که تمام سینی با صفحات رنگ آمیزی پوشانده شود سپس بگذارید 15 تا 20 دقیقه خشک شود. یک لایه رویی از را روی بالای صفحات رنگ آمیزی قرار دهید. بگذارید 24 ساعت خشک شود.

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی ایده چراغ‌های شیشه‌ای میسون با برف مصنوعی برای کریسمس! این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *