چگونه گل کاغذی درست کنیم؟

چگونه گل کاغذی درست کنیم؟

چگونه گل کاغذی درست کنیم؟ گل های کاغذی روشی برای پرکردن خانه شما با گل های بهاری هستند و رنگ بیشتری را به محیط اطرافتان اضافه می کنند.

برای ساختن این گل کاغذی ساده به مواد شیک نیاز ندارید  فقط مقداری کاغذ و کمی سیم تمام چیزی است که لازم است! اگر می‌خواهید فوراً آن را درست کنید، حتی می‌توانید از یک کاغذ و یک گیره کاغذ تا شده استفاده کنید.

چگونه گل کاغذی درست کنیم؟

چگونه گل کاغذی درست کنیم؟

مرحله 1

چهار تکه دستمال کاغذی 10×10 سانتی متری ببرید. چهار قطعه را روی هم قرار دهید و سپس در فواصل 1.5 سانتی متری چین ایجاد کنید سیم را دور دستمال کاغذی بپیچید و انتهای آن را بچرخانید.

چگونه گل کاغذی درست کنیم؟

گام 2

انتهای کاغذ تا شده را گرد کنید تا لبه نرم تری روی گلبرگ هایتان ایجاد شود. اگر می خواهید یک روکش داشته باشید به جای گرد کردن انتهای آن را به نقاط مثلثی برش دهید.

چگونه گل کاغذی درست کنیم؟

مرحله 3

کاغذ تا شده را از لبه بیرونی خارج کنید تا گل سه بعدی ایجاد شود. در طرف دیگر تکرار کنید. سیم اضافی را کوتاه کنید و گل را به حلقه ریسمانی بچسبانید.

کاغذ

تزیینات مهمانی

حالا که می دانید چگونه گل های کاغذی درست کنید چرا کاردستی های کاغذی را ادامه ندهید و با استفاده از گل های کاغذی خود یک گلدسته ایجاد نکنید.

الگوهای گلدسته را دانلود و چاپ کنید و شکل برگ های استوایی را از کارت براق بردارید. اگر کارت زرق و برقی در دست ندارید، می توانید همیشه از کارت ساده و رنگی استفاده کنید.

از یک چسب روی ساقه استفاده کنید تا برگ های استوایی را در امتداد ریسمان یا رشته بچسبانید سیم کاردستی گل های دستمال کاغذی خود را در بین بپیچید تا یک حلقه گل به هر طولی که می خواهید بپیچید!

چسباندن تمام ریسمان کمک می کند تا شادابی برگ ها و گل های کاغذی را متعادل کنید و در عین حال ظاهری طبیعی را حفظ کنید.

تزیینات مهمانی

انتخاب گل کاغذی مناسب

پس از خواندن این آموزش ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا  کاغذی معمولی بهتر است یا کاغذ کرپ؟ خوب پاسخ این است که کاغذ کرپ نوعی دستمال کاغذی است که روکش شده است تا بافتی چروک با کشش و استحکام بیشتر به آن بدهد.

در حالی که می‌توانید از هر دو نوع برای ساخت گل‌های کاغذی استفاده کنید، تفاوت‌های ظریفی بین کاغذهای مختلف خواهید دید، مثلاً برخی ممکن است شفاف‌تر باشند یا شکل بهتری نسبت به بقیه داشته باشند سعی کنید با کاغذهای مختلف آزمایش کنید و بسازید تا همیشه کاغذ مناسبی در دست داشته باشید.

اگر این گل های کاغذی برای شما الهام شده اند و می خواهید کاغذهای مختلف را آزمایش کنید آموزش ساخت گل های کاغذی کرپ را بررسی کنید.

انتخاب گل کاغذی مناسب

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی آموزش گام به گام ساخت ساخت گلدان کاغذی این مقاله را هم بخوانید و نظرات و یا پیشنهادات خودتان را برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *