آموزش ساخت جنگا یا برج هیجان

  • توسط مریم
  • ۳ ماه پیش
  • 0

آموزش ساخت جنگا یا برج هیجان

آموزش ساخت جنگا یا برج هیجان: هیچ چیز مانند یک بازی رومیزی سرگرم کننده یک گروه را گرد هم نمی آورد. و همانطور که هوا گرم می شود و شما برای گردهمایی های خود در فضای باز حرکت می کنید، بازی ها می توانند به آن ملحق شوند. آوردن بازی ها در فضای باز فقط آنها را سرگرم کننده تر می کند.

جنگا یک بازی پرطرفدار است و ساخت ان نیز به سادگی امکانن پذیر است. در این مطلب ساخت جنگا یا برج هیجان را مشاهده خواهید کرد.

آنچه نیاز دارید

اره رومیزی یا اره گرد
سمباده
متر نواری
مداد
5 تخته چوبی 5×7.5 سانتی متری، 2 متر طول

آموزش ساخت جنگا یا برج هیجان

بلوک های خود را اندازه گیری کنید

برای ساخت یک بازی جنگا، تمام بلوک های چوبی شما باید مطابقت داشته باشند. همچنین باید مطمئن شوید که طول هر بلوک برابر با عرض چهار بلوک است که در کنار هم قرار گرفته اند. این برای اطمینان از این است که وقتی بلوک ها روی هم چیده می شوند، یک برج کاملاً مربعی خواهید داشت.

آموزش ساخت جنگا یا برج هیجان

نگران نباشید، ما حساب را برای شما انجام دادیم. هر تخته 5×7.5 سانتی متری را در 26 سانتی متر ببرید. این طول را با متر اندازه بگیرید و با مداد علامت بزنید. شما فقط باید یک علامت بزنید—از آن بلوک برای اندازه گیری بقیه در حین برش استفاده کنید تا در زمان صرفه جویی کنید.
این یک برجی ایجاد می کند که برای انباشتن ردیف های چهار بلوک ساخته شده است. طراحی چهار بلوکی بازی را کمی کمتر چالش برانگیز می کند، مدت زمان بازی را افزایش می دهد و اطمینان می دهد که تمام سنین و توانایی ها سرگرم کننده خواهند بود.

اگر می خواهید به طراحی کلاسیک سه بلوک پایبند باشید، باید از اندازه گیری های مختلف برای برش های خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت ارگنایزر ادویه کشوی آشپزخانه

هر بلوک را برش دهید

اطمینان حاصل کنید که از عینک محافظ و هدفون حذف نویز استفاده می کنید زیرا این پروژه خطرات ایمنی دارد. سپس، از یک اره رومیزی یا اره دایره ای برای برش دادن تخته چوبی دقیقاً در علامت گذاری 10.5 اینچی که قبلاً ساخته اید استفاده کنید.

آموزش ساخت جنگا یا برج هیجان

هنگامی که اولین بلوک بریده شد، آن را روی بقیه تخته قرار دهید تا هنگام انجام تمام برش های آینده از آن مانند یک شابلون استفاده کنید. این روند را تا زمانی که تمام تخته های شما به بلوک های جنگا بریده شوند، تکرار کنید. پنج تا از این تخته های هشت فوتی باید 45 بلوک بسازند. برای ساخت یک بازی به 44 بازی نیاز دارید، بنابراین در صورت بروز هر گونه اشتباهی در طول فرآیند ، یک بلوک اضافی به شما می دهد.

در صورت تمایل می توانید تخته های بیشتری برای ایجاد یک بازی بزرگتر دریافت کنید.

بلوک های جنگا خود را سمباده بزنید

داشتن یک سطح صاف روی بلوک های جنگا مهم است زیرا، صادقانه بگوییم، هیچ کس تراشه نمی خواهد. اگر سنباده برقی دارید، این مرحله به سرعت انجام می شود. اگر نه، کاغذ سنباده نیز به خوبی کار می کند. لازم نیست هر لبه را کاملا گرد کنید، اما کمی گرد کردن عالی است. هدف این است که تمام سطوح در هنگام لمس صاف شوند.

آموزش ساخت جنگا یا برج هیجان

این مرحله علاوه بر بهبود ایمنی بازی چمن زنی خود، تضمین می کند که بازی به درستی کار می کند. هدف جنگا این است که هر بلوک را بدون حرکت دادن بقیه از پشته خارج کند. هرچه هر بلوک صاف تر باشد، احتمال کمتری دارد که بر بلوک های مجاور در هنگام جابجایی تأثیر بگذارد.

آموزش ساخت جنگا یا برج هیجان

سخن آخر:

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده و بتوانید جنگای زیبا و پرهیجانی را برای خود بسازید. همچنین از شما دعوت می کنیم بخوانید:آموزش ساده ساخت زیر لیوانی رزینی

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *