محو کردن رد سوزن از روی پارچه

  • توسط مریم
  • ۲ ماه پیش
  • 0
محو کردن رد سوزن از روی پارچه

محو کردن رد سوزن از روی پارچه

محو کردن رد سوزن از روی پارچه : ممکن است بارها برای شما پیش امده باشد که رد سوزن روی پارچه و لباستان باقی بماند و به این فکر کرده باشید که لباستان غیر قابل استفاده شده است. در این مطلب از کاردستون به شما آموزش میدهیم به سادگی و با یک قاشق رد سوزن را از روی لباستان پاک کنید:

مرحله 1: پارچه را اتو کنید تا صاف شود

در اینجا پارچه پس از یک فشار ساده بهتر می شود. با عبور سوزن از پارچه، تارهای پود و تار پارچه از تراز خارج شده و سوراخ هایی ایجاد می شود. سپس پارچه حتی پس از برداشتن نخ به همین شکل باقی می ماند. اگر به دو عکس اول دقت کنید، می‌بینید که تک تک نخ‌ها در اطراف سوراخ‌های بخیه کج شده‌اند.

محو کردن رد سوزن از روی پارچه

مرحله 2: با ناخن روی سوراخ ها بکشید

حالا در مورد راز پاک کردن این علائم و سوراخی ها ! از ناخن خود استفاده کنید.

محو کردن رد سوزن از روی پارچه

مرحله 3: روی سوراخ ها قاشق بکشید.

با فشار محکم و متناسب با استحکام پارچه، آن را روی پود (از چپ به راست سپس از راست به چپ) و تار پارچه (بالا و پایین) بکشید.سپس با بخار فشار دهید و 2 تا 3 بار تکرار کنید.

محو کردن رد سوزن از روی پارچه

مرحله 3: به این کار ادامه دهید

تفاوت را ببینید. عمل کشیدن مکرر نخ های تار و پود را به جای خود باز می گرداند و بخار آنها را در آنجا ثابت می کند. اما هنوز کارمان تمام نشده است.

محو کردن رد سوزن از روی پارچه

مرحله 4: این کار را مجدد از طرف دیگر پارچه تکرار کنید

پارچه را برگردانید و از طرف دیگر هم تکرار کنید. ناخن/قاشق خود را از چپ و راست بکشید، سپس بالا و پایین کنید و سپس با بخار فشار دهید.

محو کردن رد سوزن از روی پارچه

این تکنیک بسته به دو عامل بر روی اکثر بافته‌ها به میزان کمتر یا بیشتر کار می‌کند. اول ظرافت و بافت خود پارچه و دوم اینکه چقدر این دوخت ها داخل آن بوده است. در برخی موارد، پارچه بیش از حد ظریف خواهد بود، یا بخیه‌ها خیلی طولانی می‌شوند . با این حال، در بسیاری از موارد، این روش به پاک کردن تمام خاطرات آن بخیه‌های چسبناک کمک می‌کند.

سخن نهایی: 

امیدواریم از این آموزش استفاده کرده باشید و بتوانید با آموزشی ساده از شر سوراخ هایی که روی لباستان بوجود آمده اند راحت شوید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: نحوه اضافه کردن جیب به پیراهن

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *