چگونه مو را از لوله فاضلاب دربیاوریم؟

چگونه مو را از لوله فاضلاب دربیاوریم؟

چگونه مو را از لوله فاضلاب دربیاوریم؟ : شما در حال آماده شدن برای یک حمام و دوش آرامش بخش هستید و سپس متوجه مشکلی می شوید. فاضلاب شما تا لبه با مو مسدود شده است. شما مدت زیادی است که موضوع را نادیده می گیرید، اما می دانید که به خودی خود ناپدید نمی شود. بنابراین دیر یا زود، باید یاد بگیرید که چگونه موها را از فاضلاب خارج کنید. در این مقاله از کاردستون به این مطلب پرداخته ایم.

چگونه موها را به سرعت از مجراها خارج کنیم؟

در حالی که شما لوله کش نیستید، راه هایی وجود دارد که می توانید با این مشکل زهکشی مقابله کنید. در اینجادو روش وجود دارد که باید اکنون امتحان کنید …

بیشتر بخوانید: چند ترفند برای تمیز کردن سینک

از گوش پاک کن استفاده کنید

اگر حجم کاملی از موها در لوله ی فاضلاب گیر نکردند، یک هک سریع وجود دارد که می توانید خودتان امتحان کنید. تنها چیزی که برای شروع به آن نیاز دارید مقداری جوانه پنبه است. این بهترین راه برای از بین بردن موها از مجرای فاضلاب است، زمانی که به دنبال یک راه حل سریع هستید که این کار را انجام دهد. در اینجا چه باید کرد:

مرحله 1: یک گوش پاک کن بردارید

اولین قدم گرفتن یک گوش پاک کن است. می توانید از نوع معمولی که از قبل در حمام خود دارید استفاده کنید. از طرف دیگر، ممکن است بخواهید از یک ابزار پلاستیکی تخلیه  استفاده کنید. شما می توانید این ها را از اکثر فروشگاه های سخت افزار تهیه کنید یا آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید.

مرحله 2: محافظ تخلیه را بردارید

آیا حفاظی روی فاضلاب در وان یا دوش خود دارید؟ بسیاری از مردم از این برای جلوگیری از مسدود شدن موها و سایر تکه‌ها در مجرای فاضلاب استفاده می‌کنند. اگر آشنا به نظر می رسد، اولین کاری که باید انجام دهید حذف آن است. آن را بیرون بکشید و در حالی که به کار می‌روید، آن را در کناری قرار دهید.

مرحله 3: آن را در لوله بچسبانید

مرحله بعدی این است که گوش پاک کن را در فاضلاب بچسبانید و آن را به اطراف تکان دهید. از حرکات دایره ای استفاده کنید و حرکت کنید. وقتی آن را بیرون می آورید، متوجه می شوید که یک دسته مو در انتهای چوب وجود دارد. باید چندین بار این کار را انجام دهید تا زمانی که از شر آن خلاص شوید.

از چوب لباسی استفاده کنید

هیچ جوانه پنبه ای در دست ندارید؟ آیا می خواهید به یک شیرجه عمیق تر در زهکشی خود بروید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم یک رخت آویز برای خود بگیرید. شما در اینجا به دنبال یک رخت آویز سیمی بزرگ هستید – هیچ یک از وسایل پلاستیکی شما نیست. هنگامی که یکی از این موارد را پیدا کردید، و به دنبال رفع گرفتگی حمام یا تخلیه حمام خود هستید، در اینجا کاری که باید انجام دهید:

مرحله 1: رخت آویز را باز کنید

چگونه مو را از لوله فاضلاب دربیاوریم؟

شما باید آویز فلزی را به ابزاری برای رفع موهای زائد تبدیل کنید. این به معنای دست یافتن به آن است. ابتدا چوب لباسی را خم کنید تا یک قلاب فلزی بلند بسازد. در اینجا نمی خواهید از زور زیاد استفاده کنید. با مواد کار کنید تا آن را از حالت افست درست به دست آورید.

مرحله 2: محافظ تخلیه را بردارید

در مرحله بعد، باید محافظ تخلیه را بردارید. با استفاده از این هک حذف موهای زائد، باید تا حد امکان به درن دسترسی داشته باشید. این بدان معنی است که شما به هیچ مانع اضافی در راه نیاز ندارید. نگهبان را بردارید تا به جایی که باید باشید برسید.

مرحله 3: موها را قلاب کنید

رخت آویز برای رفع موهای زائد عالی است. هنگامی که می‌خواهید انسداد تخلیه خود را باز کنید، می‌توانید از این ابزارها برای شروع استفاده کنید. قلاب فلزی را عمیقاً در ناودان بچسبانید و آن را به اطراف حرکت دهید. وقتی شروع به احساس اصطکاک می کنید، به احتمال زیاد مقداری مو را قلاب کرده اید. آن را مستقیماً از زهکش بیرون بکشید و در یک طرف قرار دهید. این کار را تا پایان کار ادامه دهید.

مرحله 4: از یک پیستون استفاده کنید

هنگامی که اکثر موها را با رخت آویز بیرون آورده اید، ممکن است بخواهید به چیزها فشار بیشتری بدهید. می‌توانید از یک پیستون برای از بین بردن هرگونه زائد یا موهای زائد در وان حمام یا تخلیه دوش استفاده کنید. ممکن است متوجه شوید که این کار آخرین قسمت های انسداد را پاک می کند.

سخن آخر: 

این دو روش از اسان ترین روش ها برای خارج کردن مو از لوله فاضلاب هستند. آن ها را بکار بگیرید و مطمین باشید که به سادگی انجا خواهند شد. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید:راهکار های جلوگیری از گرفتگی فاضلاب

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *