10 لوازم و ابزار مکرومه که باید داشته باشید

10 لوازم و ابزار مکرومه که باید داشته باشید

10 لوازم و ابزار مکرومه که باید داشته باشید: با این حال، اگر کمی مسیر بیشتری می‌خواهید، راهنمای ما در مورد لوازم مکرومه به شما در مسیرتان کمک می‌کند. ما شما را از طریق ده ابزار برتر مکرومه آشنا خواهیم کرد.

همانطور که از ابزارها می گذریم، کمی در مورد اینکه چرا ممکن است به هر یک نیاز داشته باشید توضیح خواهیم داد. این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا برای ایده های مکرومه فعلی و آینده خود به آن نیاز دارید یا خیر.

اگر می‌خواهید قبل از شروع به خرید ابزار خود، ایده در ذهن داشته باشید مطمئن شوید که ایده‌های مورد علاقه مکرومه برای مبتدیان را بررسی کرده‌اید.

10 لوازم و ابزار مکرومه که باید داشته باشید

از چه موادی برای مکرومه استفاده می کنید؟

✅طناب ماکرامه
✅قلاب S فلزی
✅حلقه های چوبی
✅رولپلاک چوبی
✅قیچی تیز
✅متر نواری
✅شانه فلزی
✅تخته ماکرامه چوبی

✅طناب ماکرامه

اولین لوازم (و مهمترین) که به آن نیاز دارید یک نخ بافتنی مکرومه است. طیف وسیعی از طناب‌های مکرومه موجود است که از نظر ضخامت، رنگ و سبک متفاوت است تعداد زیادی خرده فروش آنلاین و درون فروشگاهی وجود دارد که طناب های مکرومه را می فروشند.

ما به مبتدیان توصیه می کنیم از نخ بافتنی پنبه ای تک رشته ای 3 تا 4 میلی متری استفاده کنند، زیرا انعطاف پذیر است، گره زدن با آن آسان است، اما در صورت اشتباه، باز کردن آن نیز آسان است. اگر می خواهید دستی با گره های پایه مکرومه داشته باشید، حتما به راهنمای ما نگاهی بیندازید.

قبل از انتخاب نخ مطمئن شوید که الزامات ایده خود را بررسی کرده اید اگر ایده مانند صندلی یا بانوج می‌سازید، در مقایسه با پروژه‌های کوچک‌تری مانند دستبند مکرومه به نخ ضخیم‌تری نیاز دارید.

یک طناب مکرومه با استفاده آسان را می فروشد که هم سازگار با محیط زیست و هم 100٪ پنبه است این طناب 3 میلی‌متر ضخامت دارد که برای گره‌های پایه مکرومه مناسب است زیرا به اندازه‌ای نازک است که در صورت اشتباه آن را باز کنید اما به اندازه‌ای ضخیم است که گره خوبی را حفظ کند!

بیشتر بخوانید: آموزش ساخت دو مدل گوشواره مکرومه

قلاب S فلزی

قلاب های S عالی هستند زیرا به شما امکان می دهند ایده خود را در حالی که روی آن کار می کنید آویزان کنید. ایجاد گره های منظم در صورتی که ایده شما در حال انجام است دشوار باشد.

اگر روی یک ایده بزرگ کار می کنید، اگر S هم داشته باشید کار روی آن آسان تر است آنها واقعا مقرون به صرفه هستند و حتی ممکن است برخی از آنها را در خانه خود پیدا کنید!

10 لوازم و ابزار مکرومه که باید داشته باشید

حلقه های چوبی مکرومه

برای آویزان کردن قطعات مکرومه مانند این چوب لباسی گیاهی یا اضافه کردن تزئینی به حلقه ها و مهره ها نیاز دارید.

می توانید حلقه ها/ مهره های فلزی، پلاستیکی، شیشه ای یا چوبی بخرید. آنها را می توان به راحتی مطابق با پروژه شما رنگ آمیزی کرد یا برای ظاهری روستایی تر، آن ها را ساده رها کرد.

10 لوازم و ابزار مکرومه که باید داشته باشید

رولپلاک های چوبی

اگر می خواهید آویز دیواری بسازید، رولپلاک چوبی یکی از ضروریات است. آنها به پروژه شما پایه ای محکم می دهند که بر اساس آن گره زدن را شروع کنید. رولپلاک ها با مهره ها در هر انتها مانع از لیز خوردن کار شما از طرفین می شوند. اگر ظاهر سنتی تری را ترجیح می دهید، می توانید از شاخه درخت نیز استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش بافت تاب مکرومه با گره در منزل به روش ساده

رولپلاک های چوبی

قیچی تیز مکرومه

یک جفت قیچی تیز برای مکرومه ضروری است. آنها به ویژه برای کوتاه کردن انتهای نخ بافتنی به شکل های منظمی مفید هستند.

قیچی تیز مکرومه

نوار اندازه گیری

این یکی بسیار ساده است و اگر وارد هستید یا حتی کمی خودتان را انجام می‌دهید، احتمالاً قبلاً یکی از آن‌ها را دارید! برای اطمینان از بریدن طول طناب ماکرامه به همان اندازه، به یک نوار اندازه گیری نیاز دارید.

اگر به ابزاری برای اضافه کردن به کیت ابزار خود نیاز دارید، چرا آن را سرگرم کننده نکنید؟ این نوار چسب های زیبا و رنگارنگ را امتحان کنید، که به خوبی داخل کیت شما می لغزند.

نوار اندازه گیری

بیشتر بخوانید: آموزش بافت کیف مکرومه بصورت مرحله به مرحله + ویدیو

شانه یا برس فلزی

اگر می خواهید  طناب مکرومه شما از هم جدا شود، باید آنها را برس بکشید. یک برس فلزی برای این بهترین کار را دارد ما در واقع فکر می کنیم که برس حیوان خانگی به خوبی کار می کند (البته استفاده نشده).

این برس کوچک برای مکرومه شما کاملاً کار می کند، دارای موهای فلزی برای جدا کردن رشته ها و دسته چوبی صاف برای گرفتن آسان است.

شانه یا برس فلزی

سبد ذخیره سازی مکرومه

یک سبد زیبا راهی عالی برای نگهداری ابزار مکرومه شماست و با طبیعت روستایی این ایده مطابقت دارد! نشستن در گوشه ای از یک اتاق نشیمن دنج بسیار زیبا به نظر می رسد.

سبد مورد نیاز شما به تعداد لوازم مکرومه شما بستگی دارد. برای کسانی که یک کیت کوچک یا متوسط ​​دارند، این سبدهای حصیری دوست داشتنی را که در یک مجموعه چهار تایی عرضه می شوند، توصیه می کنیم.

نکته مهم در مورد مکرومه این است که از همان ابزارها می توان برای ایده های مختلف استفاده کرد. قبل از اینکه متوجه شوید از ابزارهای خود برای ساختن همه چیز از جاکلیدی گرفته تا صندلی های آویزان استفاده می کنید!

سبد ذخیره سازی مکرومه

کیت ماکرامه

اگر می خواهید سفر ماکرامه خود را بدون سر و صدا در اطراف شروع کنید، این کیت ماکرامه برای شما مناسب است! همراه با نخ بافتنی مکرومه پاستلی، رولپلاک‌های چوبی، مهره‌ها، قلاب‌های S و موارد دیگر ارائه می‌شود. با این کیت و یک جفت قیچی تیز، می توانید چندین ایده مکرومه را شروع و به پایان برسانید.

ابزارهای مکرومه برای چندین پروژه

نکته مهم در مورد مکرومه این است که از همان ابزارها می توان برای ایده های مختلف استفاده کرد. قبل از اینکه متوجه شوید از ابزارهای خود برای ساختن همه چیز از جاکلیدی گرفته تا صندلی های آویزان استفاده می کنید!

سخن پایانی:

کیت های مکرومه نیز گزینه ای عالی برای مبتدیان هستند زیرا تمام مواد مورد نیاز شما در آن گنجانده شده است. ما بهترین کیت‌های ماکرامه موجود در بازار را گردآوری کرده‌ایم تا به شما در پیدا کردن کیت مناسب کمک کنیم.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *