10 کاربرد جذاب چوب لباسی

  • توسط مریم
  • ۲ ماه پیش
  • 0
10 کاربرد جذاب چوب لباسی

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

10 کاربرد جذاب چوب لباسی : آیا میدانستید که چوب لباسی به غیر آز نگهداری و آویزان کردن لباس ها کاربرد دیگری نیز دارد. ما در این مطلب به این موضوع میپردازیم. همراه ما باشید.

گرفتگی سینک را باز کنید.

چرا وقتی به چوب لباسی دسترسی دارید، یک لوله باز کن بخرید؟ از انبردست برای باز کردن قلاب سیمی یا بریدن چوب لباسی استفاده کنید، سپس چوب لباسی را به صورت تکه سیم بلند صاف کنید. انتهای سیم را خم کنید تا یک قلاب کوچک بسازید و آن را با احتیاط وارد لوله سینک کنید، ابتدا قلاب را در لوله مسدود شده وارد کنید. هر زباله ای را که می توانید روی آن قلاب کنید بیرون بکشید و در صورت لزوم تکرار کنید.

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

بیشتر بخوانید: چند راه برای رفع گرفتگی سینک

2. کش در رفته دور کمر شلوار یا کیسه پارچه ای را پیدا کنید

هنگامی که یک کش در داخل سوراخ کمر شلوار ناپدید می شود، به نظر می رسد که هیچ چیزی به شما کمک نمی کند آن را بازگردانید. با استفاده از یک چوب لباسی برای بازگرداندن کش استفاده کنید. چوب لباسی را برش دهید و با آن سیم بلند درست کنید و یک سر آن را در یک قلاب کوچک خم کنید. کش را به طور کامل بردارید، یک سر آن را به دور قلاب ببندید و آویز را از سوراخ عبور دهید.

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

3. چوب حباب ساز بسازید

مهم نیست چند سال دارید: ساختن حباب های صابون غول پیکر همیشه هیجان انگیز است. به‌جای خرید چوب‌های حباب‌دار پلاستیکی، خودتان یکی از آن ها را با خم کردن چوب لباسی بسازید. اجازه دهید بچه ها با ایجاد اشکال متفاوت از چوب لباسی آزمایش کنند تا ببینند کدام روش بهترین و بزرگترین حباب ها را ایجاد می کند. 

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

4. سیخ کباب و مارشمالو

با استفاده از آویزهای سیمی به عنوان سیخ برای هات داگ، سبزیجات و سایر غذاهای باربیکیو، انگشتان خود را خنک و غذای خود را گرم نگه دارید. فقط مطمئن شوید که ابتدا چوب لباسی ها را بشویید و یک ماده ایمن برای ایجاد یک دسته به آن اضافه کنید (یا دستکش یا دستکش ایمن برای گرما بپوشید!). 

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

5. کیسه زباله را باز نگه دارید

قبل از اینکه دفعه بعد وارد جاده شوید، با کشیدن یک چوب لباسی به صورت دایره ای و استفاده از آن به عنوان قاب برای باز نگه داشتن کیسه پلاستیکی، یک سطل زباله برای ماشینتان درست کنید. 

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

6. کتاب آشپزی تان را نگه دارید

کتاب آشپزی را با استفاده از یک قاب ساخته شده از یک آویز سیمی خم شده نگه دارید.  

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

7. تاج گل بسازید

تاج گل به درب منزل شما زیبایی میبخشد. اما آیا دیده اید که قیمت تاج گل ها چقدر است؟ با استفاده از یک آویز سیمی به عنوان قاب، یک نمونه رایگان یا ارزان در خانه درست کنید. چوب لباسی را به شکل دایره دراز کنید و تزئیناتی مانند زیور آلات و روبان به آن اضافه کنید.

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

8. از آن در باغچه خود استفاده کنید

چوب لباسی های سیمی قدیمی می توانند به عنوان توری و نگهدارنده گیاهان استفاده شوند. همچنین می‌توان آن‌ها را به قطعات ساده باغ تقسیم کرد و از گیاهان در حال رشد حمایت لازم را کرد.

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

9. جای دستمال توالت

اگر یک نگهدارنده کاغذ توالت کاربردی ندارید، به راحتی می توانید با استفاده از آویز سیمی خودتان آن را بسازید. برش لازم نیست. فقط چوب لباسی را با برآمدگی برای رول به شکل مربع دراز کنید و قلاب را از حوله یا میخ آویزان کنید.

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

10. دانه های برف بزرگ درست کنید

با استفاده از چوب لباسی سیمی برای ساختن دانه برف تزیینی بزرگ برای دیوارهای خود، زمستان را به سبک بزرگ جشن بگیرید. آویزها را با انتهای بلندشان جفت کنید و جفت ها را در یک دایره محکم بچینید و لایه دوم از چوب لباسی های جفت شده روی هم قرار دهید. از سیم یا زیپ برای نگه داشتن سازه در کنار هم استفاده کنید. 

10 کاربرد جذاب چوب لباسی

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *