نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ

نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ

نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ : کاکتوس‌ها با شکل‌های عجیب و غریب و سبزی‌های زنده‌شان یک گیاه عالی برای رنگ‌آمیزی با آبرنگ هستند – وسیله‌ای که به شما امکان می‌دهد رنگ بسازید و لایه به لایه چیزها را واقعاً زنده کنید. این کاردستی همچنین راه را برای آزادی خلاقانه فراوان با گلدانی که به طرز مثبتی زنگ می زند، باز می کند!

این یک راه عالی برای یادگیری مهارت های اولیه آبرنگ و ساخت یک اثر هنری زیبا در این فرآیند است.

نکات مهم: با استفاده از آب بیشتر، نواحی را رنگ آمیزی کنید، یا با خشک کردن آن ناحیه با یک تکه حوله آشپزخانه، کار را متوقف کنید. برای عمق بیشتر، چند تکه سفید در نقاشی خود بگذارید. ما از یک خودکار سفید برای اضافه کردن هایلایت به کاکتوس آبرنگ استفاده کرده‌ایم، اما می‌توانید از رنگ گواش سفید نیز برای داشتن همان ظاهر استفاده کنید.

به دنبال پروژه های آبرنگ بیشتری هستید؟ مقاله ما را در مورد نقاشی تک رنگ برای مبتدیان بررسی کنید اگر در نقاشی تازه کار هستید، ممکن است از راهنمای نقاشی اکریلیک ما و راهنمای مبتدیان برای گواش نیز لذت ببرید تا به شما کمک کند تا با اصول اولیه آشنا شوید. ما همچنین بسیاری از ایده‌های نقاشی آسان با آبرنگ ، ایده‌های نقاشی پاییزی و ایده‌های مجله هنری را برای الهام بخشیدن به شما گردآوری کرده‌ایم.

نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ

شما نیاز خواهید داشت

مداد
مداد رنگی مداد سبز
کاغذ آبرنگ
برس ، اندازه های مختلف
رنگ های آبرنگ

مرحله 1

با استفاده از یک مداد، شکل کاکتوس خود را روی کاغذ آبرنگ ترسیم کنید، سپس با مداد شمعی سبز رنگ را به آرامی ترسیم کنید.

نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ

بیشتر بخوانید: نقاشی17 ایده برای نقاشی روی گلدان

گام 2

با استفاده از یک براش رنگ بزرگ و با شروع یک قسمت از کاکتوس، کاغذ داخل شکل را خیس کنید. (مطمئن شوید که دستمال آماده برای پاک کردن آب اضافی دارید!)

نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ

مرحله 3

یک رنگ سبز روشن را مخلوط کنید و برس خود را در آن قرار دهید، سپس اجازه دهید تا به ناحیه مرطوب برود. مراحل 2 و 3 را تکرار کنید تا کاکتوس شما کاملا سبز شود.

نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ

مرحله 4

رنگ سبز تیره تری را با هم مخلوط کنید و با یک برس مرطوب آن را به نواحی مربوطه اضافه کنید و اجازه دهید رنگ آن طوری که می خواهد شکوفا شود و خونریزی کند.

نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ

مرحله 5

با استفاده از تکنیک مراحل قبل، در گلدان خود رنگ کنید.

نحوه رنگ آمیزی کاکتوس با آبرنگ

مرحله 6

هنگامی که کاکتوس خشک شد، از مخلوط غلیظ تری از آبرنگ (یا قلم پوسکا) برای اضافه کردن نقاط زرد به کاکتوس خود استفاده کنید. پس از انجام این کار، کمی سبز به مخلوط اضافه کنید تا نقاطی در اطراف بیرون کاکتوس خود رنگ کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید.

کاکتوس

بیشتر بخوانید: 30 ایده نقاشی با آبرنگ برای مبتدیان

مرحله 7

یک مشکی قوی را با هم مخلوط کنید و با یک قلم موی ظریف، مثلث ها را روی گلدان بکشید. چند گوشه به لبه های کار اضافه کنید تا حس یک الگوی ممتد را القا کنید.

 کاکتوس بامزه

مرحله 8

ابتدا گل‌ها را با رنگ صورتی کم‌تر اضافه کنید، سپس به شکل گلبرگ‌های صورتی تیره یا قرمز در بالای آن رنگ کنید.

 کاکتوس بامزه

مرحله 9

برای افزودن سایه، از یک خاکستری کم رنگ استفاده کنید برای سایه شدیدتر، یک خط نازک خاکستری تیره را مستقیماً زیر یک طرف پایه گلدان اضافه کنید.

 کاکتوس بامزه

سخن پایانی:

شما کاکتوس خود را تمام کرده اید! یک فضای روی دیوار پیدا کنید و آن را با افتخار به نمایش بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *