نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

  • توسط مریم
  • ۱ سال پیش
  • 0
نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو : نگهداری اکسسوری های مو می تواند چالش باشد.ما در این مطلب چند ایده ساده برای نگهداری انواع کش مو و سنجاق های سر را پیشنهاد خواهیم داد.

استفاده از ارگنایزر

اکسسوری مو را در ظروف پلاستیکی شفاف داخل کشو یا روی قفسه بچینید تا مرتب شوند. آنها را بر اساس نوع، رنگ یا مناسبت تقسیم کنید تا بتوانید به راحتی آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید.

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

کاسه اکسسوری

لوازم جانبی موی مورد استفاده خود مانند سنجاق بابی، گیره و کش مو را در یک کاسه کوچک روی میز خواب خود قرار دهید. به این ترتیب، شما همیشه می دانید که لوازم ضروری موهای خود را کجا پیدا کنید. 

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

بیشتر بخوانید: 5 قدم برای مرتب کردن همه چیز

قفسه روی درب

یک قفسه روی درب یک راه عالی برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی در کمد حمام یا اتاق خواب است. از یکی از قفسه های متعدد برای نگهداری لوازم جانبی مو استفاده کنید. لوازم جانبی بزرگ‌تری مانند گیره‌های پنجه‌ای، هدبندها و بند‌ها را مستقیماً در داخل قفسه‌ها قرار دهید و از ظروف کوچک‌تر برای وسایلی مانند سنجاق بابی و کش مو استفاده کنید.

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

ارگنایزر های افقی

یک ارگنایزر شفاف به شما امکان می‌دهد لوازم جانبی موی مورد علاقه خود را به روشی جمع و جور مرتب و نمایش دهید. اقلام را صاف بچینید و هر کشو را برای دسته ای متفاوت تعیین کنید، سپس سازمان دهنده را روی قفسه کمد، روشویی حمام یا کمد اتاق خواب قرار دهید.  

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

تنگ شیشه ای

از یک کاسه شیشه ای برای بستن موی روزمره استفاده کنید تا در صورت نیاز همیشه مجموعه ای در دسترس داشته باشید. کاسه کوچک را برای راحتی روی کمد، روشویی حمام یا قفسه کمد نگه دارید و در صورت نیاز، کناره های کاسه می تواند به عنوان محلی برای آویزان کردن گوشواره ها باشد.

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

سبدهای حصیری

سبدهای ذخیره سازی حصیری یکی از همه کاره ترین ابزار سازمانی موجود است. اگر لوازم جانبی موی بزرگ‌تری مانند هدبند دارید، آن‌ها را در یک سبد حصیری نگهداری کنید و آنها را مرتب روی هم قرار دهید. به طور متناوب، سبد را با استفاده از ظروف کوچکتر به محفظه هایی برای نگهداری انواع لوازم جانبی مختلف تقسیم کنید.

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

تقسیم کننده کشو

با استفاده از ارگنایزر ها و مرتب کردن لوازم جانبی مو در داخل آنها از نامرتب شدن و به هم ریختگی کشوهای حمام جلوگیری کنید. از ظروف شفاف با اشکال و اندازه های مختلف مانند اینها یا جداکننده های قابل گسترش که از یک سر کشو به انتهای دیگر کشیده می شوند استفاده کنید. یک کشوی روشویی برای ابزار و لوازم جانبی مو تعیین کنید و به این ترتیب هر چیزی که نیاز دارید به راحتی در یک نقطه قرار می گیرد.

نحوه مرتب کردن اکسسوری های مو

در مطلب بعدی نیز همراه ما باشید: چند ایده خلاقانه برای مرتب کردن وسایل ریز

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *