چگونه یک پارچه اضافی را به کیف بند کشی تبدیل کنیم؟

چگونه یک پارچه اضافی را به کیف بند کشی تبدیل کنیم؟

چگونه یک پارچه اضافی را به کیف بند کشی تبدیل کنیم؟ در حال حاضر رایج است و ما کاملاً برای آن اینجا هستیم. چه کاردستی زیست محیطی باشد ، همه ما باید سهم خود را برای این سیاره انجام دهیم. افزایش تعداد اقلامی که به محل دفن زباله ختم می‌شوند نگران‌کننده است،  این یک راه عالی برای چرخش پارچه های اضافی قدیمی است و آنها را به کیف های مسافرتی، هدیه مفید تبدیل کنید. می توانید از این ها در هر اتاق خانه استفاده کنید!

کیف بند کشی انتخابی عالی است زیرا می توان آن را آویزان کرد. روی قلاب پشت در اتاق من یک پارچه های اضافیقدیمی با طرح گلدار داشتم که ایده‌آل بود و این کار را به یک راه بسیار سریع تبدیل کرد زیرا همه درزها از قبل دوخته شده بودند.

چگونه یک پارچه اضافی را به کیف بند کشی تبدیل کنیم؟

چگونه یک پارچه های اضافی را به کیف تبدیل کنیم؟

شما نیاز خواهید داشت:

 پارچه اضافی
1 متر روبان
خیاطی اولیه

شما نیاز خواهید داشت

پارچه اضافی
روبان (1 متر)
چاک دهنده درز
لوازم اولیه خیاطی

نحوه ساختن کیف بند کشی مرحله 1

پارچه اضافی خود را بردارید و آن را از داخل بچرخانید با استفاده از درز، یک طرف درز را به اندازه 5 سانتی متر  از بالا جدا کنید. این شکاف، دهانه ای را ایجاد می کند تا روبان شما را از آن رد کنید تا بند کشی ایجاد شود.

اگر لبه پارچه شما کمی زبر است، فقط لبه آن را تا کرده و فشار دهید.

چگونه یک پارچه اضافی را به کیف بند کشی تبدیل کنیم؟

بیشتر بخوانید: آموزش دوخت روبالشی با نمد

نحوه درست کردن کیف بند کشی مرحله 2

قسمت بالای پارچه را به اندازه 2.5 سانتی متر تا کنید و فشار دهید دور تا دور را کوک بزنید تا پوشش خود را ایجاد کنید. من از دوخت مستقیم روی چرخ خیاطی ام استفاده کردم اما شما می توانید با دست هم کوک بزنید.

هر طرف پارچه کمی متفاوت به نظر می رسد زیرا یک طرف آن کیف پارچه ای اضافی دارد. پس از چرخاندن سمت راست به بیرون، آن را نخواهید دید و هیچ تفاوتی با بدنه شما ندارد.

چگونه یک پارچه اضافی را به کیف بند کشی تبدیل کنیم؟

نحوه ساختن کیف بند کشی مرحله 3

روبان خود را بردارید و از یک سنجاق قفلی برای عبور آن از بدنه استفاده کنید.

کیف

نحوه ساختن کیف بند کشی مرحله 4

ممکن است متوجه شوید که کیف برای دلخواه شما کمی طولانی است. اگر اینطور است، کافی است آن را به سمت داخل برگردانید و در قسمت پایین کیف به طول دلخواه کوک بزنید. هر گونه اضافی را قطع کنید.

کیف

چگونه یک پارچه را به یک کیف بند کشی تبدیل کنیم

شما با موفقیت یاد گرفتید که چگونه یک کیف بند کشی از پارچه اضافی درست کنید. این یک پروژه عالی است که قدیمی را به جدید تبدیل می کند. همانطور که قبلاً اشاره کردم.

سخن پایانی:

از به اشتراک گذاشتن آن با ما متشکرم، اگر می‌خواهید بیشتر از ساخت‌های آسان را ببینید پیشنهاد میکنیم با کلیک برروی آموزش دوخت کیف لوازم آرایش بقچه ای این مقاله را هم بخوانید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *